E hënë, Nentor 18, 2019
Ballina Etiketimet Manipulim

Etiketim: manipulim

Si po përpunon opinion e huaj propaganda e Edi Ramës

Reagimi i parë i kryeministrit Rama ndaj krizës ku ai po gjendet është përpunimi dhe mbajtja nën ndikimin e tij të opinionit ndërkombëtar dhe...

Hillary Clinton mund të kundërshtojë zgjedhjet në 3 shtete

Një grup shkencëtarësh kompjuterikë dhe ekspertësh lighorē të çështjeve zgjedhore i kërkojnë Hillary Clinton të kërkojë rinunërim të votave në tre shtete të fituara...

Edhe në SHBA, do manipulohen zgjedhjet?

Komentet e kësaj jave të kandidatit republikan për president, Donald Trump, për manipulim zgjedhjesh kanë alarmuar shumë njerëz në SHBA dhe jashtë saj. Zgjedhjet...

Protesta në Beograd për manipulimin e zgjedhjeve

Rreth 2,000 njerëz kanë protestuar në Beograd, lidhur me pretendimet për falsifikim të rezultateve të zgjedhjeve të parakohshme të 24 prillit, duke kërkuar një...

EDITORIAL

Presidenti fillon çmontimin e mafies së RILINDJES

-Ilir Meta ka vendosur që të thërrasë në takim për t’u konsultuar ish-presidentët e Republikës, ish-ministrat e...

FORUM

VOA: Korrupsioni dhe taksat, pengesë për investimet e huaja

Investimet e huaja në Shqipëri shumë shpejt pritet të hyjnë në një fazë vështirësie. Dy projektet e...

Xhafaj reagon për Gjykatën Kushtetuese

Ish-ministri Fatmir Xhafaj, ka reaguar në lidhje me debatin mes presidentit dhe mazhorancës për plotësimin e Gjykatës...