E dielë, Korrik 21, 2019
Ballina Etiketimet Mane

Etiketim: Mane

MOVIOLA/ Në Premier League duhet VAR, gjyqtari i mohon një gol...

Në Angli nga sezoni i ardhshëm do të përdoret teknologjia “Var”, që për momentin është në fazë testimi. Në ndeshjen mes Arsenalit dhe Liverpoolit,...

“Nuk ishte klubi i duhur”, Mane zbulon refuzimin që i bëri...

Ylli i Liverpoolit, Sadio Me ka zbuluar se ka refuzuar Manchester United, për shkak se sipas tij, ai “nuk ishte klubi i duhur”. Louis...

Lovren dhe Mane kërcënojnë Realin: Duhet të na e ketë frikën!

Liverpuli dhe Real Madrid do të luajnë më 26 maj finalen e Ligës së Kampionëve për këtë sezon. Dy yjet e “The Reds”, Sadio...

Liverpuli në “ankth”, Salah dhe Mane i gjen finalja e Championsit...

Rozalb Lika Për Real Madridin, kërcënimi më i madh në finalen e Ligës së Kampionëve në Kiev është Mohamed Salah. Ylli i skuadrës angleze ka...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...