Ballina Etiketimet Manastirliu

Etiketim: Manastirliu

“1 mijë Euro nën dorë te QSUT”, Manastirliu shkarkon mjekun dhe...

Emisioni “Stop” në Tv Klan ka denoncuar mbrëmjen e sotme se si shërbimi shëndetësor në Qendrën Spitalore Universitare (QSUT) blihet me para në dorë....

Manastirliu: Fuqizim dhe standartizim të laboratorëve të analizave në poliklinika

Poliklinika e Specialiteteve nr. 3 apo siç njihet nga të gjithë si Poliklinika Qendrore është pajisur me aparatura të teknologjisë së lartë për specialitetet...

Nëntë specialistë të rinj në Spitalin e Lezhës, Manastirliu: Këtë vit...

“Materniteti i ri i Lezhës nis të ndërtohet brenda këtij viti”. Gjatë prezantimit të ekipit të ri të mjekëve specialistë, të cilët i janë...

Velipojë, Manastirliu: Plan masash për sezonin veror

Rindërtohet qendra shëndetësore Velipojë plazh, duke siguruar standard të lartë shërbimi për banorët por edhe turistët e shumtë që frekuentojnë këtë zonë gjatë sezonit...

Manastirliu në qendrën e rehabilituar në Kashar: Më shumë siguri për...

 “Investimi i parë i rëndësishëm që nis këtë vit për ruajtjen e zinxhirit ftohës të vaksinave, do të rrisë sigurinë e vaksinimit”. Deklarata u...

Punësohen 106 infermierë, Manastirliu: Portali “Infermierë për Shqipërinë” përfshihet në ligj

Gjatë muajit të fundit u punësuan 106 infermierë dhe teknikë të shkencave mjekësore teknike në qendrat shëndetësore dhe spitale në të gjithë vendin. “Ju jeni...

Manastirliu: Shërbime sociale brenda qendrave shëndetësore

Pika e rehabilituar e ambulancës 10/1, ofron shërbim cilësor për 39 mijë banorë të Njësive Administrative 3 dhe 4 në Tiranë. Një tjetër qendër shëndetësore...

Manastirliu: Kujdes shëndetësor afër vendbanimit për komunitetin rom (FOTO)

Në Ditën Botërore të Romëve, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, u ndal në qendrën sociale në Shkozë, ku u ofrua shërbimi...

Investimi 1 milion euro, Manastirliu: Transformojmë Poliklinikën e Vlorës

12 mjekë specialistë i shtohen spitalit rajonal të Vlorës, Manastirliu: Rritje page 7% për 18,416 mjekë dhe infermierë Poliklinika e qytetit të Vlorës po transformohet...

Qendra e rehabilituar në Kutalli, Manastirliu: Shërbim cilësor për 13 mijë...

Kutalli, Ura Vajgurore, 29 Mars- Qendra shëndetësore Kutalli, në Bashkinë e Urës Vajgurore ofron sot një standard të ri shërbimi për 13 mijë banorë....

EDITORIAL

Presidenti: Koha që të mos mbetemi edhe në vjeshtë!

Presidenti i vendit, Ilir Meta në një reagim publik në Facebook, shkruan se në 13 tetor duhet...

FORUM

Andi Bushati: Gënjeshtra e padobishme e 13 tetorit

Nga Andi Bushati Opozita po bie pre e bestydnisë naive sipas së cilës mashtrimi i pushtetit mposhtet me...

Fjalimi i vitit 1999: George Soros ishte kundër çlirimit të Kosovës nga Serbia

Manjati i majtë, udhëheqësi shpirtëror i Edi Ramës dhe rilindësve të tjerë në Shqipëri ka qenë kundër...