E hënë, Qershor 17, 2019
Ballina Etiketimet Manastirliu

Etiketim: Manastirliu

Poliçan, Manastirliu u shërben drekën të moshuarve: Më shumë kujdesje

Në Ditën Botërore të Parandalimit të Abuzimit ndaj të Moshuarve, ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka shërbyer drekën për të moshuarit...

Manastirliu në Berat: Nis ndërtimi i maternitetit të ri

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu inspektoi fillimin e punimeve për ndërtimin e maternitetit të ri, që do t’i shërbejë 120 mijë...

Hapen 28 qendra shëndetësore verore, Manastirliu: Shërbim 24/7 gjatë sezonit turistik

28 qendra shëndetësore verore, që do të ofrojnë shërbim shëndetësor 24 orë në 7 ditë të javës pranë zonave turistike. Ministrja e Shëndetësisë dhe...

2 në 5 meshkuj mbi 15-vjeç janë duhanpirës, Manastirliu: Forcojmë masat

“Produktet novatore të duhanit që kanë hyrë së fundmi në tregun shqiptar dhe që kanë qenë tërësisht të parregulluara, si cigarja elektronike dhe duhani...

Manastirliu: Burg deri në 5 vite për këdo që dhunon mjekët

Pas konsultimeve të vazhdueshme prej më shumë se 2 muajsh me ekspertë, bazuar në praktikat më të mira ndërkombëtare, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes...

Dita Botërore e Talasemikëve, Manastirliu çel fushatën e dhurimit vullnetar të...

Në Ditën Botërore të Talasemisë, Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale çeli fushatën e dhurimit vullnetar të gjakut “Gjak i sigurt për të gjithë”,...

“1 mijë Euro nën dorë te QSUT”, Manastirliu shkarkon mjekun dhe...

Emisioni “Stop” në Tv Klan ka denoncuar mbrëmjen e sotme se si shërbimi shëndetësor në Qendrën Spitalore Universitare (QSUT) blihet me para në dorë....

Manastirliu: Fuqizim dhe standartizim të laboratorëve të analizave në poliklinika

Poliklinika e Specialiteteve nr. 3 apo siç njihet nga të gjithë si Poliklinika Qendrore është pajisur me aparatura të teknologjisë së lartë për specialitetet...

Nëntë specialistë të rinj në Spitalin e Lezhës, Manastirliu: Këtë vit...

“Materniteti i ri i Lezhës nis të ndërtohet brenda këtij viti”. Gjatë prezantimit të ekipit të ri të mjekëve specialistë, të cilët i janë...

Velipojë, Manastirliu: Plan masash për sezonin veror

Rindërtohet qendra shëndetësore Velipojë plazh, duke siguruar standard të lartë shërbimi për banorët por edhe turistët e shumtë që frekuentojnë këtë zonë gjatë sezonit...

EDITORIAL

Deputeti Maliqi zbardh prapaskenat: Balla i bleu si bagëti deputetët e opozitës

Deputeti Lefter Maliqi në një status të fortë në Facebook ka treguar të gjitha prapaskenat e turpshme...

FORUM

Akademia e Shkencave po infekton me paligjshmëri të gjithë sistemin

Nga: Artan Fuga Për dijeni, zotërinjve të nderuar: Ilir Meta, President i Republikës Edi Rama, kryetar i Këshillit të Ministrave Lulzim...

“Përse mund të destabilizohet Shqipëria…”

Nga Kastriot Islami* 1. Projekti i “Serbisë së Madhe”, i konceptuar prej shumë kohësh nga qarqet akademike e politike...