E shtunë, Shtator 21, 2019
Ballina Etiketimet Mamurras

Etiketim: Mamurras

Operacion policor në Mamurras, arrestohet kreu i një grupi kriminal

Në bazë të informacioneve të siguruara në rrugë operative për vendndodhjen e një presoni të kërkuar, kreu i një grupi të strukturuar kriminal dhe...

Plagosën 4 në Laprakë, kapen në Mamurras dy vëllezërit e rrezikshëm

Policia ka vënë në pranga gjatë një operacioni të zhvilluar sot dy vëllezër të kërkuar për tentativë vrasjeje e të konsideruar persona të rrezikshëm....

“Me armë nën jastëk”, Gruaja rrëfen: Si dhunohesha për 13 vite

Një 31-vjecare, nënë e 4 fëmijëve ka rrëfyer sot në emisionin “Me Zemër të Hapur” dhunën e ushtruar prej vitesh nga ish-bashkëshorti i saj....

Policia aksione në Mamurras, Mallakastër e Durrës, arrestohen 5 të kërkuar

5 persona të kërkuar për vepra të ndryshme penalë janë vënë në pranga në kuadër të operacioneve të Policisë së Shtetit në disa qytetete...

Zbardhet arsyeja, ja pse e ekzekutuan 27-vjeçarin në Mamurras

Të tjera detaje janë zbardhur nga vrasja në Mamurras. Dyshohet se shkak i vrasjes së 27-vjeçarit, Indrit Pepa është hakmarrja për një plagosje që viktima...

Identifikohet vrasësi i të riut në Mamurras

Policia e Lezhës njoftoi se e ka identifikuar autorin e vrasjes së 27-vjeçarit Indrit Pepa në Mamurras dhe është në ndjekje të tij. Autori...

Ekzekutohet me armë zjarri një person në Mamurras

Një person është ekzekutuar me armë zjarri në Mamurras, në orët e para të mëngjesit të sotëm. Viktima është Indrit Pepa rreth 27 vjeç, i...

Si po rindërtohet ura e Mamurrasit që u shemb, ministri Gjiknuri...

Ministri i Infrastrukturës Damian Gjiknuri ka publikuar foto nga ecuria e punës për rindërtimin e Urës së Drojes në Mamurras, e shembur në fillim...

Ura e përmbytur, Bashkia Mamurras s’ka fonde për ta ndërtuar

Përmbytjet e mëntorit të 2017, shkaktuan dëme kolosale. Një prej dëmeve që ka izoluar një fshat të tërë, është dhe ura e Drojës në...

Autostrada e ”vdekjes”, çdo ditë aksidente

Aksi më i rrezikshëm është Vorë-Maminas dhe anasjelltas, me një gjatësi rreth 5 kilometra, vend ku mesnatën e së mërkurës humbën jetën taksisti Bujar...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Shpërthen rrjeti: President bëj dekret të pushojnë tërmetet!

Rilindasit e moren me te tallur paralajmerimin e Presidentit per nje termet te mundshem ne Shqiperi. E...

Përballë tërmetit – solidariteti qytetar, mantenutat e pushtetit dhe qeveria që nuk është!

Nga Luan Rama* Tirana, Durrësi e rrethinat e tyre u lëkundën prej një tërmeti, që sipas sizmologëve, ishte...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com