E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Makine

Etiketim: makine

Tiranë, 38-vjeçari gjendet i vdekur në makinë

Një 38-vjeçar është gjetur i vdekur brenda makinës së tij tip “BMW”, në Tiranë. Policia  njofton se trupi i pajetë është gjetur rreth orës 16:00...

Makina vend i sigurt gjatë tërmetit? Flet sizmiologu shqiptar

Sizmiologu i njohur shqiptar Rrapo Ormeni, ishte pjesë e diskutimit të sotëm në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku u fol për frikën...

Tiranë, 22-vjeçarit i gjendet në makinë armë e lëndë narkotike

Një 22-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi u kap me armë zjarri, armë të ftohtë dhe lëndë narkotike I riu me iniciale R....

Humb jetën drejtuesi i motorit, u përplas nga një makinë

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur në orët e pasdites në rrugët e Shqipërisë, Një person ka humbur jetën pasi një automjet është përplasur...

Tmerr në Delvinë/ Një burrë digjet brenda një makine

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Delvinë. Një person i vdekur dhe një tjetër i plagosur rëndë është bilanci i ngjarjes...

Shqiptari kapet me “miell të bardhë” në makinë, nuk do ta...

Një 40-vjeçar shqiptar me iniciale N.U është kapur nga policia italiane. Ai akuzohet për shpërndarje të "miellit të bardhë" në zonën e Porto Azzurros. Gjatë...

Fier, makina shpërthen në flakë sapo shoferi del prej saj

Një makinë në Fier ka shpërthyer në flakë sapo drejtuesi u saj ka dalë jashtë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 1 të qytetit. Makina...

FOTOLAJM/ Digjet një makinë tek dogana në Tiranë

Një makinë eshte perfshire ne flake tek dogana në Tirane.

Tym në autostradë, një makinë përfshihet nga flakët (Video)

Një makinë është përfshirë nga flakët në autostradën Tiranë-Durrës. Ngjarja është shënuar mesditën e kësaj të shtune në afërsi të Vorës. Sic duket në videon...

Grabiten 10 milionë euro në Rinas, vritet një person

Një mega-grabitje ka ndodhur sot në Aroportin e Rinasit, vendin që pretendohet të jetë më i sigurt në Shqipëri. Grabitësit me maska dhe armë pasi...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

Haje tani atë m.. që doje! Haje e mos u ngopsh kurrë!

Nga Agim Xhafka E bëra një spiunllik që në mëngjes. Shkova në polici e thashë se Berti, kushëriri...

Shqipëri: Qytetarë, mbani vesh, ju flet Edi Rama!

Censurë, fshirje e shkrimeve në internet, presion ndaj gazetarëve, kështu është situata e shtypit në Shqipëri, që...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com