Ballina Etiketimet Makinave europiane

Etiketim: makinave europiane

Tarifat ndaj makinave europiane, Juncker: Trump do bëjë si i ashpër,...

Shtetet e Bashkuara nuk do prezantojnë tarifa për makinat europiane në javën e ardhshme, sipas presidentit të Komisionit Europian që po largohet, Jean-Claude Juncker....

Tarifat ndaj makinave europiane – Trump pritet ti vonojë. Ministrat e...

Ministrat europianë të Financave kanë shprehur lehtësim ndaj vonesës së tarifave për makinat nga Donald Trump dhe paralajmëruan se barrierat e reja do pengojnë...

EDITORIAL

Turpi i KPA, Vettingut. Shkarkim politik vetëm se e dekretoi Presidenti Meta

Besnik Muçi, anëtari i Gjykatës Kushtetuese ka folur pas vendimit të KPA (Vettingut) që e largoi nga...

FORUM

Betejë e ashpër me regjimin e së keqes

Nga Kastriot Islami - Kërcënimi i fundit i zëdhënësit të Presidentit është një ngjarje shumë e rëndë. Ajo...

A ka kohë “Venecia” për “Xibrakën”?

Nëse futesh në faqen ku publikohen dokumentet e Komisionit të Venecias, e kupton se përse emri i...