Ballina Etiketimet Makina e policisë

Etiketim: Makina e policisë

Përplasja e makinës së policisë, Gjykata gjen pamjet e humbura

Gjatë transferimit disa herë të dosjes së përplasjes së makinës së Policisë tek tregu Agro Ushqimor në Elbasan, kanë humbur DVD me pamjet e...

“Benz-i” përplas makinën e policisë në Tiranë

Një makinë policie është përfshirë në një aksident mëngjesin e sotëm në rrugën "21 Dhjetori", në Tiranë. Nga të dhënat e para nuk raportohet të...

Përplaset makina e policisë me një “Fuoristradë”, plagoset polici

Një aksident është shënuar sot në aksin Levan- Fier. Burime për "BalkanWeb" bëjnë me dije  se në aksident janë përfshirë një mjet policie dhe një...

Momente paniku në Torino, makina e policisë aksidenton makinën e lojtarëve...

Fitorja ndaj Fiorentinës ka kaluar në ekstazë disa futbollist të Juventus Primavera, që janë bërë shkak i një aksidenti automobilistik në qendër të Torinos. Ngjarja...

FOTO/ Makina e policisë përfundon në kanal. Ja ku ka ndodhur

Një makinë policie ka dalë jashtë rruge, duke përfunduar në kanal. Aksidenti ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Klos. Nga ngjarja nuk ka të dëmtuar...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Analiza e “Bloomberg”: Nuk ka datë për Shqipërinë, BE e lodhur me lindjen

Shpresat e Ballkanit për fillimin e negociatave të pranimit me Bashkimin Evropian janë “në fije të perit”...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani - Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com