E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Majlinda Bregu

Etiketim: Majlinda Bregu

Bregu: S’e imagjinoj dot 22 korrikun pa reformë të miratuar

Një ditë pasi kundërshtoi kryetarin e partisë në mbledhjen e grupit parlamentar, deputetja demokrate Majlinda Bregu ka dhënë opinionin e saj publik për reformën...

Debatet në PD, Berisha largohet nga mbledhja

Mbledhja e sotme në grupin parlamentar të PD ka sjellë debate të ashpra dhe tension mes deputetëve. Pas refuzimit që PD i bëri propozimit të...

Debate të forta në PD, Patozi e Bregu kundër Berishës për...

Pas refuzimit të variantit të fundit për reformën në drejtësi të mbështetur nga SHBA dhe BE në PD ka pasur debate lidhur me raportin...

Pas Patozit, Donald Lu takohet me Majlinda Bregun

Ambasadori amerikan, Donald Lu, tashmë është duke takuar deputetët e opozitës tek e tek, për t’i bindur për të votuar reformën në drejtësi. Lu është...

E qara e atij fëmije duhet të na shkundë të gjithëve

Nga Majlinda Bregu/Nuk ia dilet me sharje e mallkime nga një e semurë te një e pashpirt deri tek monstra e radhës si kjo...

Mëkatet tona

"E kam thene gati para nje viti dhe me vjen keq qe asgje nuk me ben qe te ndryshoj mendim. Investimi i politikes tek...

Jini gra!

"Kështu, në këtë Eldoradon tonë, ne kemi priftërinjtë tanë mediatikë. Besojnë apo nuk besojnë në atë që thonë, shkruajnë a interpretojnë, ne falë tyre,...

EDITORIAL

Sajmir Tahiri, shantazh Ramës dhe kryeministri e “dënon” me “shërbim prove”!

Çështja më kriminale e trafikut të drogës dje zyrtarisht është e mbyllur. Dhe duke mbyllur çështjen "Tahiri"...

FORUM

Bujar Nishani: Dje, prova më e fortë e kapjes së Drejtësisë nga mafia dhe krimi i organizuar

Nga Bujar Nishani -  Dje, pushteti i drejtësisë tentoi t’u thotë shqiptarëve se nuk ka prova për ish-ministrin e akuzuar...

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com