Ballina Etiketimet Majlind Lila

Etiketim: Majlind Lila

Krimi ”plagos” Shqipërinë, 8 të vrarë në 1 muaj

Redjon Shtylla Krimi nuk po njeh moshë. Në vitin 2018, 51 persona u vranë dhe në vetëm një muaj të 2019, janë 8 viktima, duke...

Vrau prindërit e ish-gruas por për kokën e tij u paguan...

Majlind Lila, 52-vjeçari që vrau prindërit e ish-gruas dhe më pas veten, i kishte shpëtuar një atentati në dhjetor të vitit 2014, që ishte...

Vrasja e trefishtë në Tiranë, flet nga Suedia vajza e viktimave

Gazeta “Shqip” ka mundur që të kontaktojë vajzën e dy viktimave të vrarë nga dhëndri i tyre Majlind Lila, ku ky i fundit vrau...

Vrasja e trefishtë, ish-dhëndri e kishte përgatitur ngjarjen

Tirana u trondit mëngjesin e djeshëm nga një krim i rëndë në familje, që ndodhi në zonën e Unazës së Re. Ish-dhëndri ekzekutoi me...

Ish-dhëndri vrau prindërit e ish-gruas, ja fotot e viktimave

Me idenë e qartë, në orën 5:30 të mëngjesit të së hënës, Majlind Lila shkoi në rrugën "Kristaq Mone", në zonën e njohur si...

EDITORIAL

Dështimi me negociatat, kryeministri maqedonas jep dorëheqjen. Po Edi Rama?!

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ka dhënë dorëheqjen. Lajmin e bën të ditur agjencia italiane...

FORUM

Refuzimi i Francës lëndon

Preç Zogaj Në harkun e pak javëve Franca na “godet” dy herë. Herën e parë gabimisht (shumë njerëz...

‎Nuk e ka fajin Macron pse kemi kryeministër Ramën

Nga Oerd Bylykbashi "Zonja Kancelare Merkel, ju lutem hapni sa me pare negociatat me Shqiperine vetem per luften...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com