E dielë, Shtator 15, 2019
Ballina Etiketimet LZHK

Etiketim: LZHK

Shehi: Dorëheqja e Haradinajt gjest shtetari, do dalë sërish i pafajshëm

Kreu LZHK, Dashamir Shehi e ka konsideruar gjest shtetari vendimin e kryeministrit kosovar Ramush Haradinaj për të dhënë dorëheqjen nga posti. Në studion e...

Shehi: Palmer nuk është Papa, pas datës 30 do numërojë hajdutët...

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi ka komentuar deklaratat e zyrtarit të DASH, Palmer, i cili ka kërkuar nga opozita që të distancohet nga dhuna...

Shehi: Dekreti i Metës nuk mjafton, duam përmbysjen e sistemit

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi tha në emisionin “Të Pekspozuarit” se dekreti i Presidentit Ilir Meta për zhvillimin e zgjedhjeve në 13 Tetor dhe...

Shehi: Protesta, arma e fundit e opozitës

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi i ftuar në emisionin "Arena" në RTV Ora u shpreh se arma e fundit e opozitës për zgjedhje të...

Shehi: Shqipërinë nuk e djegim, Rama t’i vërë gishtin kokës

Kryetari i LZHK Dashamir Shehi i ftuar në emisionin “Dritare me Rudinën” në “News 24” tha se opozita nuk ka dalë në rrugë për...

Shehi: Duam ta prishim skaletën politike, opozita do kohë

Kreu i LZHK, ish-deputeti dhe aleati i Lulzim Bashës, Dashamir Shehi, tha se protesta e opozitës nuk është ftohur por se do ketë mënyra...

Shehi: Opozita s’do marrë pjesë në zgjedhjet e 30 qershorit! Ramën...

Kreu i LZHK, Dashamir Shehi tha se kryeministrin Edi Rama e ka kapur frika. I ftuar në studion e lajmeve në RTV ORA, ai...

Djegia e mandateve, Shehi: Sheshin e ka mbushur mllefi që kanë...

Deputeti dhe kreu i LZHK-së Dashamir Shehi ka qenë i ftuar në studion e lajmeve në Fax News ku tha se është plotësisht dakord...

Dash Shehi: 100 mijë vetë të japin zgjidhje, u del gjumi...

Aleati i Lulzim Bashës, kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi i ftuar mbrëmjen e sotme në studion e emisionit “Të Paekspozuarit” tregoi të gjitha prapaskenat...

Shehi: Nëse opozita triumfon të shtunën, dy palët e zgjedhjeve në...

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi, thotë se nëse opozita arrin sukses me protestën e së shtunës dhe shtron rrugën për një qeveri tranzitore vendi...

EDITORIAL

Kancelarja gjermane Merkel i vendos kushte të reja kryeministrit Rama

Vendimi për çeljen ose jo të negociatave me 18 tetor do të varet nga qëndrimi që mban...

FORUM

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com