E dielë, Dhjetor 8, 2019
Ballina Etiketimet Lure

Etiketim: Lure

VIDEO/ Denoncimi i fortë: Ja si digjet fshati turistik në Lurë

Zjarret janë shpërndarë thuajse në mbarë vendin, duke ngritur alarmin te popullata. Në rrjetet sociale po qarkullon një video, ku shihet sesi zjarri ka përfshirë...

Zgjerohet parku Kombëtar i Lurës: Do përfshijë Malin e Dejës dhe...

Parku Kombëtar i Lurës pritet që të zgjerohet më tej në hapësirë duke shtuar në këtë zonë edhe Malin e Dejës dhe Parkun ekzistues...

Dibranët bëjnë për ujë të ftohtë kryeministrin Rama: S’kemi rrugë, drita!

Turi i llogaridhënies së qeverisë "Rama" është ndalur sot në Lurë të Dibrës. Këtë herë nuk kanë qenë protestuesit e opozitës që kanë vënë...

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...