Ballina Etiketimet Lulzim Basha

Etiketim: Lulzim Basha

Basha: 1/3 e socialistëve refuzuan Ramën. Hajdutëria dhe babëzia kriminale, varfërim...

Kreu i PD-së, Lulzim Basha deklaroi në Patos se 1/3 e socialistëve refuzuan më 30 Qershor qeverisjen hajdute dhe kriminale të Edi Ramës. Basha...

Basha publikon denoncimin për Ramën: Hajduti psiqik bllokon hetimet për Valdrin...

Kryedemokrati Lulzim Basha ka publikuar mbrëmjen e sotme denoncimin e ardhur në ardhur në postë e tij elektronike për kryeministrin Edi Rama, i cili...

Basha në Fushë Krujë: Çdo vendin i kësaj qeverie është për...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, deklaroi në Fushë Krujë se vendimet e qeverisë dhe të Parlamentit të Edi Ramës në këto 6 vjet...

13 Tetori, Basha: Zgjedhjet nuk janë çështje datash, por standardesh

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, shprehu vendosmërinë e opozitës për t’i shkuar deri në fund betejës për zgjedhje të lira e të ndershme, duke...

Mesazhi i Bashës: Zgjidhja kalon nga politikanë me pranga në duar

Kryedemokrati Lulzim Basha deklaron se kësaj radhe zgjidhja e krizës kalon nga politikanë me pranga në duar. Në një postim mëngjesin e sotëm në...

Basha në Belsh: Rama gjobit bizneset e vogla dhe pasurohet vetë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha dënoi dhunën e gjobave ndaj bizneseve të vogla, me të cilat mbijetojnë shumica e familjeve shqiptare. Në një...

Basha reagon për sulmet në SHBA: I tronditur, shqiptarët përkrah miqve...

Kreu i PD, Lulzim Basha ka reaguar në “Twitter” pas ngjarjeve në SHBA në El Paso dhe Ohio, ku humbën jetën mbi 29 persona...

Basha nga Fushë-Arrëzi: Opozita fituese e zgjedhjeve të lira kurdo që...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nga një takim në Fushë-Arrëz është shprehur se PD me aleatët e saj është fituese e zgjedhjeve të...

Basha nga Puka: Babëzia e Ramës e ktheu vendin në moçal...

Në Pukë, në takimin me strukturat lokale të PD, kreu i opozitës Lulzim Basha, u fokusua tek dëmi që qeveria e Edi Ramës i...

Rizgjidhet në krye të LDK, Basha uron Isa Mustafën

Kreu i Partisë Demokratikë Lulzim Basha ka uruar përmes një mesazhi kreun e sapo zgjedhur të LDK, Isa Mustafa. “Në emrin tim dhe të @pdshqiperi...

EDITORIAL

Shkodra dje u dhunua, por akoma nuk është dorëzuar!

Kryeministri e ka ndarë mendjen për t’i poshtëruar shkodranët, duke përdorur policinë dhe shantazhin. Rilindja do nxjerrë...

FORUM

“Thesi” i Edi Ramës nxjerr vetëm kriminelë, trafikantë, oligarkë…

Nga Kastriot Islami Edi Rama sa herë fut dorën në ‘thes’ nxjerr; i) kriminel a trafikant; ii) të...

Mihali i Qeparoit

Nga Auron Tare Mihali i Qeparoit (pjesa e dyte) Tani qe gjakrat u qetesuan pas incidentit te Porto Palermos...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com