Ballina Etiketimet Lulzim Basha

Etiketim: Lulzim Basha

Basha: Metastazat e klikës, që na sundonte në 1988-n, janë mes...

Kryedemokrati Lulzim Basha shprehet se flijimi barbar i poetit Havzi Nela, që i këndonte lirive të Perëndimit, na kujton se metastazat e klikës, që...

Basha: 13 Tetori e vetmja datë kushtetuese, s’ka përçarje mes opozitës

LSI, PAA dhe PR, kërkuan të regjistrohen në KQZ për zgjedhjet e 13 Tetorit, pas dekretit të Presidentit Ilir Meta por këtë hap nuk...

Basha: Vendi në krizë të thellë, shteti i kapur nga mafia

Kryetari i PD, Lulzim Basha, ka dalë në një konferencë për shtyp lidhur me aferat korruptive dhe aksionin politik të opozitës. “Hajduti nuk ka shkuar...

Ndahet nga jeta një nga kontributorët e parë të demokracisë shqiptare

Nga Lulzim Basha Mësova me hidhërim për ndarjen nga jeta të Sherif Kaloshit, njërit nga kontributorët më të mëdhenj në përpjekjen vigane të qeverisë së...

Basha: Plan kombëtar kundër pastrimit të parave

Partia Demokratike do të publikojë një plan kombëtar kundër pastrimit të parave që burojnë nga krimi i organizuar. Kreu Lulzim Basha, tha në një...

Basha reagon për hyrjen me forcë në bashkinë e Kamzës: Rakip...

Kryedemokrati Lulzim Basha reagon për thyerjen me forcë të bashkisë Kamëz, ku deklaron se "hajduti i miliona euro të shqiptarëve, Rakip Suli, zaptoi bashkinë e...

Basha: Rama po mbretëron me të gjitha pushtetet, shqiptarët duan ndryshim

Në takimin me strukturat drejtuese të PD në Shijak, kreu i PD-së, Lulzim Basha tha se beteja e nisur nga opozita për zgjedhjet e...

Basha: Rama, rrezik për sigurinë e familjeve shqiptare

“Rama, rrezik për sigurinë e familjeve”. Është kjo akuza që vjen nga kryedemokrati Lulzim Basha. Përmes një qëndrimi të sh[prehur në faqen e tij...

“Pranga për politikanët që vodhën zgjedhjet”, Basha: Kriza s’zgjidhet me pazar

Nga Divjaka, kreu i PD-së, Lulzim Basha tha se nga pikëpamja kushtetuese dhe ligjore, 30 qershori është një proces nul dhe kriminal. ''Një proces...

Basha: 1/3 e socialistëve refuzuan Ramën. Hajdutëria dhe babëzia kriminale, varfërim...

Kreu i PD-së, Lulzim Basha deklaroi në Patos se 1/3 e socialistëve refuzuan më 30 Qershor qeverisjen hajdute dhe kriminale të Edi Ramës. Basha...

EDITORIAL

Ilir Meta: Midis maleve dhe pyjeve të Bizës e Martaneshit, një mrekulli

Presidenti Meta, pasionant për udhëtimet në male, ka postuar këtë të hënë, një shënim dhe një video. Ja...

FORUM

Mihali, fytyra e pushtetit

Nga Ylli Dylgjeri - Ishte viti 2003. Një ftesë e ardhur nga Interpoli na ftonte në Kongresin e...

Kim Mehmeti: Shqiptaria shkon udhës së vetë shkatërrimit?!

Nga Kim Mehmeti - Dashakeqët e shqiptarisë kurrë nuk e kanë pasur më lehtë se sot, sepse planet...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com