E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Lule

Etiketim: lule

Nëse nuk jeni mirë nga gjendja shpirtërore ështe momenti i veshjeve...

Shi, ftohtë dhe nata që vjen shpejt. Me ngjyrat gri të dimrit jashtë, humori në mënyrë të paevitueshme ka tendencë të bjerë, këtë gjë...

“Po-ja më e rëndësishme në jetën time”, gazetarja pranon propozimin për...

Mbrojtësi i Manchester City-it, Oleksandr Zinchenko, ka kaluar një nga javët më të bukura në jetën e tij. Të hënën Ukraina siguroi kualifikimin për...

Përshëndetje pranverë: këto janë lulet që duhet të mbani në ballkonin...

Doracak i vogël për shtresat në rritje, gerberat, tulipanet dhe viola me përpjekje minimale dhe një tarracë të lartë Një ballkon i bukur me lule:...

Rama i jep lule lezhjanit: Bardh e kuq se ke votuar...

Nuk kanë munguar batutat gjatë një takimi të shkurtër që kryeministri Edi Rama ka pasur me banorë të Torovicës me rastin e nisjes së...

Zgjidh një buqetë dhe zbulo se çfarë do të të sjellë...

Pavarësisht faktit se ditët e para të pranverës janë ende të ftohta, shpirti yt ka brenda vetes ngrohtësi dhe gëzim. Gjithçka përreth nis të...

Lulet shumëngjyrëshe dhe zogjtë pushtojnë Bashkinë e Tiranës

Pranvera ka trokitur edhe në Tiranë, Temperaturat e ulëta dhe reshjet i kanë lënë vend motit të ngrohtë dhe qiellit plot shkëlqim mbi kryeqytet. ...

Të rinj e të reja protestues iu japin lule policëve

Të rinj e të reja protestues janë shfaqur me buqeta lulesh në dorë. Ata iu kanë drejtuar lulet punonjësve të policisë por ata nuk...

Xhisiela merr një tufë me trëndafila (FOTOLAJM)

Edhe pse rasti i Xhisiela Malokut nisi për përdhunimin dhe dhunimin e saj nga djali i deputetit të PS-së, Rrahman Rraja, sot 25-vjeçarja është...

Grekët në alarm: Shqiptarët po na vjedhin lulet me mushka

''AFP'' ka publikuar një shkrim ku thotë se shqiptarët po kalojnë kufirin ilegalisht me Greqinë dhe po vjedhin bimë medicinale me vlerë në tregun...

ERTV kërkon vazo me lule, por gjen kavanoz ”trangulli” (VIDEO)

Urimin për një ditë të mbarë këtë të hënë, kryeministri Edi Rama e nisi me historinë e Agim Gjatës, i cili i kishte kërkuar...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Libri që lexohet në ditë të pazakonta. Edhe tërmeti është një piramidë e përmbysur

Nga Agron Gjekmarkaj - “Shoqëria Piramidale” e Artan Fuges, libri i duhur pas Termetit “piramidal” ! Pas fatkeqësisë...

Lorenc Vangjeli: Të gjithë mëkatarët që zbuloi tërmeti

Nga Lorenc Vangjeli - Ende pa u zbuluar emri i kryeprokurorit të ri, tërmeti i nëntorit i kishte...