Ballina Etiketimet Luka Modric

Etiketim: Luka Modric

Tronditet Real Madridi, Modric i shtohet listës së gjatë të dëmtimeve

Nuk kanë fund lajmet e këqija te skuadra e Real Madridit. Një murtajë duket se ka përfshirë klubin madrilen, teksa infermieria sa vjen edhe...

Tifozët ëndërrojnë, objektivi i madh i Milanit mbetet Luka Modriç

Edhe pse në heshtje dhe pa shumë bujë, Milani po vijon punën për sezonin e ri, teksa dy drejtuesit, Maldini dhe Boban po sjellin...

Reali i prish ëndrrën Interit, rinovon me Luka Modric

Po përflitet për revolucion, por te Real Madrid po mendojnë edhe për konfirmime. Pas Toni Kroos dhe Nacho Hernandez, sipas sajtit të njohur spanjoll...

Modriç bëhet nostalgjik për Ronaldon dhe kritikon Realin: Ai na mungon,...

Luka Modriç ka dalë në konferencën përshtyp para ndeshjes së kthimit me Ajaksin për fazësn e 1/8-ave, të Ligës së Kampionëve. Mesfushori kroat ka folur...

Modric-Real Madrid, zbulohet sekreti me kontratën e kroatit!

Luka Modric ka firmosur prej kohësh rinovimin e kontratës me Real Madrid, këtë gjë e di dhe Inter, kjo është dhe arsyeja kryesore pse...

Modric shpërthen ndaj ekipit: Nuk mund t’i nisim kaq m*** ndeshjet

Largimi i Cristiano Ronaldos duket se ka qenë vetëm fillimi për fillimin e shpërbërjes së një perandorie. Konfirmimin për momentin e vështirë e ka...

Inter nuk dorëzohet, tjetër ofertë për Modric

Interi nuk heq dorë nga Luka Modric. Fituesi i Topit të Artë është ëndërra në sirtarë e zikaltërve, që rivendos sërish në listën e dëshirave...

S’ka suprizë, Modric fiton ”Topin e Artë 2018”

Pasi shkëlqeu në Kupën e Botës, kroati Luka Modric fiton ''Topin e Artë 2018'', duke u bërë kështu fubollisti i parë në historinë e...

“Topin e Artë e fiton Luka Modriç”

Ceremonia e "Topi të Artë" do të mbahet mbrëmjen e sotme në Paris duke nisur prej orës 18:45. Ndërkaq, disa orë para ndeshjes, gazetari italian, Tancredi...

“Sky Italia” zbulon fituesin e “Topit të Artë 2018”, ja prapaskenat...

“Topi i Artë 2018” do të zbulohet zyrtarisht të hënën në një mbrëmje gala që do të organizohet në “Grand Palais” në Paris. Kur...

EDITORIAL

Hezitimi francez për negociatat frikëson Tiranën

Pak kush e mendonte, se kur Presidenti francez, Macron flet për reformim të procedurave për vendet që...

FORUM

INTERNETI APO LIBRI

Nga Brunela Beshaj Njerëzimi sot është mjaft i lidhur me internetin, mjafton të ndalojmë një moment dhe të...

Shqipëria shembull për liberalizimin e vizave në 2011 dhe turp në 2019!

Nga Petrit Vasili Shqipëria shembull për liberalizimin e vizave në 2011 dhe turp në 2019. Ja fakti. Sot dëgjojmë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com