Ballina Etiketimet Luçaino Boçi

Etiketim: Luçaino Boçi

PD vendos unamisht: Bojkot Kuvendit deri në krijimin e qeverisë teknike

Bojkot kuvendit deri sa të krijohet qeveria teknike. Në këtë vendim ka dalë grupi parlamentar dhe kryesia e partisë demokratike, të cilët u mblodhën...

Boçi: Ministria ka rritur presionin ndaj Universiteteve Publike

Deputeti demokrat, Luçiano Boçi, ka akuzuar Ministrinë e Arsimit për mospublikimin e tarifave të shkollimit në universitete. Në një status në facebook, Boçi shprehet se megjithëse...

EDITORIAL

Edi, mos e jep aspak dorëheqjen! As zgjedhje parlamentare mos bëj!

Shqipëria ishte si delja e zezë në Bruksel për dy ditë. Në fakt Tirana zyrtare dogji edhe...

FORUM

Alexandër Soros: “Europa duhet të pranojë që vuan nga Albanofobia”,

“Poshtë sipërfaqes, gjallon një paragjykim dhe racizëm ndaj shqiptarëve etnikë në Europën Perëndimore, që nuk mund të...

Se s’ bëhemi si e gjithë Evropa e dinim, por se ajo do bëhet si ne, nuk e besonim!

Nga: Kim Mehmeti Edhe gjatë dështimeve të mëdha kolektive, s’ka si mos e kesh më lehtë kur e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com