E hënë, Korrik 15, 2019
Ballina Etiketimet Luana Vjollca

Etiketim: Luana Vjollca

FOTO/ Po martohet dhe Luana Vjollca …???

Moderatorja Luana Vjollca ka qenë më në qendër të vëmendjes se asnjëherë më parë. Për të është folur lidhur me publikimin e këngës së...

Luana “bishë” në të zeza por fansat…(FOTO)

Luana Vjollca ka surprizuar sërish me fotografinë e saj të fundit. Pas setit fotografik ku dominonte e bardha, ngjyra e preferuar e saj Luana...

FOTO/ Zbulohet sozia e Luana Vjollcës, ngjashmëria mes tyre është e...

Luana Vjollca është një nga vajzat më të përfolura të ekranit shqiptar e cila përveç moderimit që bën prej vitesh tashmë në Top Media,...

Kozeta Kurti i lutet Luanës, “Mos këndo më”

Luana Vjollca është vënë shpesh në qendër të kritikave për tentativën e saj në muzikë. Një prej atyre që beson se Luana duhet të heq...

VIDEO/ Luana Vjollca publikon këngën e re ‘Benzina’

Prezantuesja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, nuk rresht së tentuari për t’u bërë edhe këngëtare. Ajo i ka dhënë fund pritjes së fansave të...

FOTO/ Luana Vjollca kapet ‘mat’ me të dashurin e saj, kjo...

Prezantuesja bukuroshe Luana Vjollca postoi dy dite me pare në Snapchat nga një event i kurorëzimit të dashurisë mes dy personave, që nga burime...

FOTO/ Mendonit se Luana Vjollca kishte të pasme në super formë?...

Sa seksi duket Luana në këtë foto! Vetëm se ka një detaj të cilin jo të gjithë mund ta kenë vënë re. Si fillim duhet...

VIDEO/ Luana dhe Jonida përjetojnë emocione të forta në shtëpinë e...

Dy moderatoret simpatike të ekranit të Top Channel Luana Vjollca dhe Jonida Shehu ishin pjesëmarrëse në programin e moderuar nga Eno Popi, “Të gjithë...

Pas përplasjes me fansin Luana Vjollca merr një vendim drastik

Sapo kaloi një situatë traumatike e shkaktuar nga një adhurues. Luana Vjollca u përndoq prej 8 muajsh nga 32 vjeçari Besmir Lila, derisa ky i...

I fiksuar pas Luanës, zbulohet detaji i çuditshëm në jetën e...

Disa ditë më parë, moderatorja e njohur e ekranit shqiptar, Luana Vjollca, u bë protagoniste e mediave për shkak të incidentit që pati me...

EDITORIAL

Presidenti: Propaganda e hetuesia, dy shtyllat që mbajtën në këmbë komunizmin

Presidenti Ilir Meta është takuar sot me mjekun e njohur Isuf Kalo. Në një postim në Facebook,...

FORUM

Shqipëria drejt çmendurisë: politika shkruan shkencën !

Nga Artan Fuga - Nga Deputetët po shkruajnë edhe ligjet e Njutonit, edhe ekuacionet e Makswellit! Sot e nesër...

Kim Mehmeti: Opozita i “dogji” mandatet, “Rilindja” është duke e “djegur” Shqipërinë

Shkruan Kim Mehmeti Nuk janë të pakuptimta, përbuzëse dhe çmendurake vetëm thëniet e Kryeministrit të Shqipërisë se vendi...