Ballina Etiketimet Luana Vjollca

Etiketim: Luana Vjollca

Luana sfidë ”kolegeve”, autorësi të plotë në programin e ri (VIDEO)

Këtë sezon të ri rikthehet në Top Channel, Luana Vjollca. Prej disa vitesh në moderim, këtë herë rikthehet me autorësi të plotë në programin...

Luana Vjollca surprizohet në orën 3 të natës

Luana Vjollca ka treguar herë pas here se ka një shumëllojshmëri fansash që e mbështesin. Shpesh ajo në profilin e saj në Instagram poston...

Luana paralajmëron “diçka të madhe”

Luana Vjollca ka paralajmëruar një projekt të ri përmes një postimi në rrjetet sociale. Moderatorja e shndërruar në këngëtare nuk ka dhënë detaje se për...

Luana ta fshehë sa të dojë Krenarin: Kunati sapo na e...

Edhe pse Luana ka zgjedhur të mos flasë dhe të mos jap asnjë shenjë nga lidhja e saj me Krenar Çoçajn, ai gjithsesi është...

Kush e shoqëron Luanën në koncerte?

Pas përfundimit të sezonit televiziv dhe programit të saj "Shiko kush Luan", prezantuesja Luana Vjollca i është përkushtuar tërësisht këngës. Pas publikimit të dy këngëve...

Si është ajo në të vërtetë? Luana “nxjerr” sekretin në Instagram

Pas lançimit të dy këngëve më të reja për këtë verë, “Mi dhe zjarr mallit tim” dhe “Vetëm ty”, Luana Vjollca është duke bërë...

Luana Vjollca “deformohet” nga operacionet plastike

Luana Vjollca është një nga femrat më të përfolura në shoubizin shqiptar, si falë projekteve muzikore ashtu edhe rrjeteve sociale. Megjithatë bukuroshja komentohet edhe për...

Sërish konkurrent, Ermali i mbyll gojën Luana Vjollcës: Je xheloze

Gjatë sezonit të kaluar televiziv të gjithë ishit dëshmitarë të "luftës" së Ermalit dhe Luanës për audiencë. Komentet e deklaratat e tyre për njëri-tjetrin...

Bujar Qamili e pranon hapur: Bashkëpunimi me Luana Vjollcën më rrezikoi...

“Mi dhe flakë mallit tim” ishte kënga me ritme popullore që bëri bashkë këngëtarin Bujar Qamili dhe Luana Vjollcën. Këngët hit ndër vite e...

Çfarë fati! Luana parashikoi saktë finalen e Botërorit dhe kapi skedinën...

Luana Vjollca vërtet është vajzë me fat dhe jo vetëm në karrierë. Këtë e ka vërtetuar edhe në skedinë. Luana ka luajtur për ndeshjen e...

EDITORIAL

Presidenti: Koha që të mos mbetemi edhe në vjeshtë!

Presidenti i vendit, Ilir Meta në një reagim publik në Facebook, shkruan se në 13 tetor duhet...

FORUM

Prekja e gazetarëve, fundi i një Kryeministri

Nga Albana Vokshi Gjuha e urrejtjes së Edi Ramës, dhuna e vazhdueshme verbale, psikologjike, institucionale si dhe fizike,...

SPAK-u dhe reforma si PPP-të!

Nga Flamur Vezaj - Te nisesh reformen e drejtesise ketu e 5 vite me pare me modelin e...