E martë, Korrik 23, 2019
Ballina Etiketimet Luana Vjollca

Etiketim: Luana Vjollca

Në Maldive me Krenarin, Luana pendohet pasi postoi fotografitë

Prej disa ditësh këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca ndodhet me pushime në Maldive nga ku ka postuar shpesh foto e video këto ditë nga...

Brenda resortit luksoz ku po pushojnë Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj

Luana Vjollca ka nisur sezonin e pushimeve. Pas disa ditë pushimesh në dëborë bashkë me dy motrat e saj, Lirën dhe Marinën, moderatorja bukuroshe është...

Luana Vjollca tregon publikisht arsyen: Unë më e lumtura nga të...

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të mira shqiptare dhe shumë e dashur nga publiku. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku qëndron...

Luana Vjollca do ju befasojë me pamjen e saj në “Shiko...

Gjithmonë e më sexy duket moderatorja Luana Vjollca një daljet e saj në ekran. Tashmë çdo të shtunë Luana provokon me pamjen e saj sensuale. Këtë...

Ellen DeGeneres vishet si Luana për Halloween (FOTO)

Shakaaaa, bëjmë shakaaa. Domethënë Luana vetë bën shaka për Halloween. Puna ishte kështu: Tetë orë më parë, Ellen postoi këtë foto në Instagram, poshtë së...

Luana Vjollca ndryshon look, ja si duket moderatorja (Foto)

Luana Vjollca ka vendosur t’i prezantohet publikut shumë ndryshe. Moderatorja e spektaklit “Shiko kush luan” ka vendosur të eksperimentojë me flokët e saj, duke...

Kjo është arsyeja që Luana vendosi të bëhet brune

Luana Vjollca përveçse një moderatore shumë e mirë, ajo ka treguar që është shumë me stil dhe në çdo dalje televizve jemi gjithë sy...

Luana Vjollca ndryshon look-un në mënyrë drastike

Padyshim që është një nga moderatorët më të ndjekura nga publiku dhe më e komentuara në showbizz, ku çdo gjë e re rreth saj...

Deputetja e PS ”bllokon” emisionin e Luana Vjollcës? (VIDEO)

Të shtunën nisi sezoni televiziv i “Shiko kush luan”. Burime pranë Syri.net, thonë se e ftuar në puntatën e parë ka qenë deputetja e PS-së,...

Luana shkon në zyrë… si “bose”!

Kjo verë për moderatoren Luana Vjollca ka qenë një ndër më aktivet si me koncertet, klipet ashtu edhe me sezonin e ri televiziv. Mëngjesin e...

EDITORIAL

Tre vite me reformë, por ende pa DREJTËSI

Ceremonitë festive të zhvilluara dje nga institucionet e qeverisë për 3-vjetorin e miratimit të Reformës në Drejtësi...

FORUM

Një tjetër sukses spektakolar i Reformës në Drejtësi

Nga Neritan Sejamini - Nje tjeter sukses spektakolar i Reformes ne Drejtesi: Meqe nuk bene dot nje Gjykate te...

Solidariteti me Haradinajn përtej dritë hijeve të Ramushit

Nga Andi Bushati: Ramush Haradinaj nuk është një ëngjëll. Përtej aureolës së komandantit trim të UÇK, që ende...