E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina Etiketimet Luana Vjollca

Etiketim: Luana Vjollca

VIDEO/ Luana Vjollca publikon këngën e re ‘Benzina’

Prezantuesja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, nuk rresht së tentuari për t’u bërë edhe këngëtare. Ajo i ka dhënë fund pritjes së fansave të...

FOTO/ Luana Vjollca kapet ‘mat’ me të dashurin e saj, kjo...

Prezantuesja bukuroshe Luana Vjollca postoi dy dite me pare në Snapchat nga një event i kurorëzimit të dashurisë mes dy personave, që nga burime...

FOTO/ Mendonit se Luana Vjollca kishte të pasme në super formë?...

Sa seksi duket Luana në këtë foto! Vetëm se ka një detaj të cilin jo të gjithë mund ta kenë vënë re. Si fillim duhet...

VIDEO/ Luana dhe Jonida përjetojnë emocione të forta në shtëpinë e...

Dy moderatoret simpatike të ekranit të Top Channel Luana Vjollca dhe Jonida Shehu ishin pjesëmarrëse në programin e moderuar nga Eno Popi, “Të gjithë...

Pas përplasjes me fansin Luana Vjollca merr një vendim drastik

Sapo kaloi një situatë traumatike e shkaktuar nga një adhurues. Luana Vjollca u përndoq prej 8 muajsh nga 32 vjeçari Besmir Lila, derisa ky i...

I fiksuar pas Luanës, zbulohet detaji i çuditshëm në jetën e...

Disa ditë më parë, moderatorja e njohur e ekranit shqiptar, Luana Vjollca, u bë protagoniste e mediave për shkak të incidentit që pati me...

8 muaj përndjekje/ Zbuloni dhuratat luksoze që i dërgonte fansi i...

Tetë muaj terror, që nuk i kishte marrë kurrë seriozisht deri mbrëmjen e të mërkurës, kur Besmir Lila iu afrua në xhamin e makinës....

Dëshmitë në polici, fansi i çmendur: “Luana Vjollca më premtoi martesë”....

Jemi të dashuruar. Luana më ka premtuar se këto ditë do të martoheshim”. Kështu e ka nisur rrëfimin e tij në polici, 32-vjeçari Besmir...

FOTO/ Kush është fansi i “çmendur” që përfundoi në burg për...

TIRANE-Detaje të reja dalin në dritë mbi fansin e çmendur të prezantueses Luana Vjollca, i cili u arrestua gjatë ditës së djeshme, pasi ka...

Sherr me grushte në Tiranë/ Arrestohet fansi i çmendur i Luana...

Zbardhen arsyet e sherrit ku u përfshi prezantuesja e njohur Luana Vjollca dhe miku i saj 29-vjeçari nga Prishtina, Krenar Çocaj. Ky i fundit është...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

“Edi Rama qesh në situatë tragjike”, Gjekmarkaj: Kryeministër joserioz, propagandë edhe në gjendje të tmerrshme

Analisti politik dhe profesori Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se...

Artur Zheji: Diktatura doli në sipërfaqe pas tërmetit

Nga Artur Zheji - Është e kotë ti vijmë anash dhe të themi stërhollime. Diktatura ishte e nëndheshme...