E dielë, Qershor 16, 2019
Ballina Etiketimet Luana Vjollca

Etiketim: Luana Vjollca

Luana Vjollca kapet ‘mat’ me Krenar Cocajn në Venecia (Foto)

Dy javë më parë, Luana Vjollca publikoi bashkëpunimin më të ri me Danin, të titulluar "Sonte", i cili u prit mjaft mirë nga publiku. Pas...

Zbulohet këngëtari me të cilin do të bashkëpunojë Luana Vjollca

Luana Vjollca nuk ka ndërmend të ndahet nga muzika. Edhe pse shpesh e kritikojnë, Luana vazhdon rrugën e saj, duke sjellë këngë të reja....

FOTO/ “Kur vjen ti, Top Channel shkëlqen”, aktori mesazh për rikthimin...

Aktori i njohur i Portokallisë, Rezart Veleshnja një nga personazhet më të ndjekur në Instagram. Pasi Luana Vjollca lajmëroi se do të largohej për pak...

Në Maldive me Krenarin, Luana pendohet pasi postoi fotografitë

Prej disa ditësh këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca ndodhet me pushime në Maldive nga ku ka postuar shpesh foto e video këto ditë nga...

Brenda resortit luksoz ku po pushojnë Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj

Luana Vjollca ka nisur sezonin e pushimeve. Pas disa ditë pushimesh në dëborë bashkë me dy motrat e saj, Lirën dhe Marinën, moderatorja bukuroshe është...

Luana Vjollca tregon publikisht arsyen: Unë më e lumtura nga të...

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të mira shqiptare dhe shumë e dashur nga publiku. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku qëndron...

Luana Vjollca do ju befasojë me pamjen e saj në “Shiko...

Gjithmonë e më sexy duket moderatorja Luana Vjollca një daljet e saj në ekran. Tashmë çdo të shtunë Luana provokon me pamjen e saj sensuale. Këtë...

Ellen DeGeneres vishet si Luana për Halloween (FOTO)

Shakaaaa, bëjmë shakaaa. Domethënë Luana vetë bën shaka për Halloween. Puna ishte kështu: Tetë orë më parë, Ellen postoi këtë foto në Instagram, poshtë së...

Luana Vjollca ndryshon look, ja si duket moderatorja (Foto)

Luana Vjollca ka vendosur t’i prezantohet publikut shumë ndryshe. Moderatorja e spektaklit “Shiko kush luan” ka vendosur të eksperimentojë me flokët e saj, duke...

Kjo është arsyeja që Luana vendosi të bëhet brune

Luana Vjollca përveçse një moderatore shumë e mirë, ajo ka treguar që është shumë me stil dhe në çdo dalje televizve jemi gjithë sy...

EDITORIAL

Deputeti Maliqi zbardh prapaskenat: Balla i bleu si bagëti deputetët e opozitës

Deputeti Lefter Maliqi në një status të fortë në Facebook ka treguar të gjitha prapaskenat e turpshme...

FORUM

Burgosja e Suelës, siç talebanët burgosin gazetarët amerikanë

Nga Miranda Haxhia E dashur Suela Musta, Sa gabim e kanë kolegët e dashamirët që emrin tënd e lidhin kaq...

Suela Musta, si viktima model e këtyre 30 viteve….

Nga: Endira Bushati * Suela Musta, si viktima model e këtyre 30 viteve.... Suela Musta, sot është në burg... Informacionet...