Ballina Etiketimet Luan Rama

Etiketim: Luan Rama

Luan Rama: Kryeministër i papërgjegjshëm

Zëvendëskryetari i LSI-së, Luan Rama ka reaguar për listën e publikuar nga Kryeministri Edi Rama për zyrtarët që kanë abuzuar me detyrën, sipas denoncimeve...

Luan Rama: Vjedhja e votës, njollë turpi e qeverisë. Të krijohet...

Zëvendëskryetari i LSI, Luan Rama, pas mbledhjes së Kryesisë së LSI informoi mbi vendimet e para për aksionin opozitar të kësaj force politike. Në...

Luan Rama: Kemi konstetuar arbitraritetin dhe veprimin e grupeve kriminale

Nën kryetari i LSI-së, Luan Rama apeloi sot që duhet të respektojmë administrimin e votave deri në certifikim. "Integriteti dhe ruajtia e votës deri në...

LSI: Vetëm qytetin e Tiranës kemi marrë 100 mijë vota, në...

Nënkryetari i LSI-së, Luan Rama ka shpallur fitoren e kësaj force për qytetin e Tiranës, por edhe për mbarë qarkun, ndonëse numërimi i votave...

Luan Rama: Bordi i monitorimit të medias, lavatriçe e imazhit të...

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI, Luan Rama ka akuzuar bordin e monitorimit të medias si “lavatriçe të rilindjes”. Rama shkruan se “pa asnjë...

Luan Rama: LSI, në prag të fitores së madhe për të...

Nënkryetari i LSI-së, Luan Rama deklaron se LSI-ja është drejt fitores për të dalë forcë e parë në Tiranë. Në rrjetin social Faceook, ai u...

LSI: Ngjarje kriminale në Shëngjin. Për çdo pikë gjaku, Rama e...

Nënkryetari i LSI-së Luan Rama e quan ngjarje kriminale ngjarjen e ndodhur jashtë një qendre votimi në Shëngjin ku u është lënduar një aktivist...

Luan Rama, thirrje publike Edi Ramës: Njeriu yt u kap duke...

Zv/Kryetari i LSI-së, Luan Rama ka reaguar pas publikimit të vido skandalit ku një kryetar lokal i PS, por njëkohësisht edhe drejtor i OSHEE...

Luan Rama, thirrje qytetarëve: Ruani gjakftohtësinë dhe denonconi çdo manipulim

Zv/kryetari i LSI-së, Luan Rama në një deklaratë të bërë në rrjetet sociale u ka bërë thirrje qytetarëve që të ruajnë qetësinë gjatë procesit...

VIDEO LIVE/Luan Rama konferencë urgjente nga selia e LSI-së

Zv/Kryetari i LSI-së, Luan Rama denoncoi sot mashtrimin e Kryeministrit Edi Rama lidhur me blerjen e votave në Sarandë dhe Ksamil. Luan Rama tha se...

EDITORIAL

Vjosa Osmani, femra e parë si kandidate për kryeministre, e diplomuar në SHBA

Kosova mund të jap shembullin e parë në historinë shqiptare ku një femër të jetë kryeministre. Kandidatja...

FORUM

DW: Samiti i G7-s errësohet nga konflikti tregtar SHBA-Kinë

Nga DW/ Në Biarritzin francez takohen në fundjavë (24-25.08) kryetarët e shteteve e qeverive të 7 vendeve më...

Milionat që Shqipëria e varfër u fal miliarderëve

Nga Klodian Tomorri - Milionat qe Shqiperia e varfer u fal miliardereve Jahti 400 milione dollaresh i Emirit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com