Ballina Etiketimet Luan Rama

Etiketim: Luan Rama

Luan Rama mahnit dasmorët në Buzmadhë të Kukësit!…

I ftuar të marrë pjese në dasmën e vëllait të deputetit të LSI-se Ylli Shehu ne Buzmadhë të Kukësit, zëvendëskryetari i LSI-së, Luan Rama...

Dr. Mentor Petrela në “listën zezë” të Kryeministrit. Luan Rama: Kjo...

(Në foto: Dr. Mentor Petrela) Në listën e zyrtarëve të denoncuar nga Kryeministri si abuzues me detyrën është dhe emri i mjekut të njohur Mentor...

Luan Rama: Kryeministër i papërgjegjshëm

Zëvendëskryetari i LSI-së, Luan Rama ka reaguar për listën e publikuar nga Kryeministri Edi Rama për zyrtarët që kanë abuzuar me detyrën, sipas denoncimeve...

Luan Rama: Vjedhja e votës, njollë turpi e qeverisë. Të krijohet...

Zëvendëskryetari i LSI, Luan Rama, pas mbledhjes së Kryesisë së LSI informoi mbi vendimet e para për aksionin opozitar të kësaj force politike. Në...

Luan Rama: Kemi konstetuar arbitraritetin dhe veprimin e grupeve kriminale

Nën kryetari i LSI-së, Luan Rama apeloi sot që duhet të respektojmë administrimin e votave deri në certifikim. "Integriteti dhe ruajtia e votës deri në...

LSI: Vetëm qytetin e Tiranës kemi marrë 100 mijë vota, në...

Nënkryetari i LSI-së, Luan Rama ka shpallur fitoren e kësaj force për qytetin e Tiranës, por edhe për mbarë qarkun, ndonëse numërimi i votave...

Luan Rama: Bordi i monitorimit të medias, lavatriçe e imazhit të...

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI, Luan Rama ka akuzuar bordin e monitorimit të medias si “lavatriçe të rilindjes”. Rama shkruan se “pa asnjë...

Luan Rama: LSI, në prag të fitores së madhe për të...

Nënkryetari i LSI-së, Luan Rama deklaron se LSI-ja është drejt fitores për të dalë forcë e parë në Tiranë. Në rrjetin social Faceook, ai u...

LSI: Ngjarje kriminale në Shëngjin. Për çdo pikë gjaku, Rama e...

Nënkryetari i LSI-së Luan Rama e quan ngjarje kriminale ngjarjen e ndodhur jashtë një qendre votimi në Shëngjin ku u është lënduar një aktivist...

Luan Rama, thirrje publike Edi Ramës: Njeriu yt u kap duke...

Zv/Kryetari i LSI-së, Luan Rama ka reaguar pas publikimit të vido skandalit ku një kryetar lokal i PS, por njëkohësisht edhe drejtor i OSHEE...

EDITORIAL

Presidenti: Koha që të mos mbetemi edhe në vjeshtë!

Presidenti i vendit, Ilir Meta në një reagim publik në Facebook, shkruan se në 13 tetor duhet...

FORUM

Andi Bushati: Gënjeshtra e padobishme e 13 tetorit

Nga Andi Bushati Opozita po bie pre e bestydnisë naive sipas së cilës mashtrimi i pushtetit mposhtet me...

Fjalimi i vitit 1999: George Soros ishte kundër çlirimit të Kosovës nga Serbia

Manjati i majtë, udhëheqësi shpirtëror i Edi Ramës dhe rilindësve të tjerë në Shqipëri ka qenë kundër...