E martë, Korrik 16, 2019
Ballina Etiketimet Luan Rama

Etiketim: Luan Rama

Luan Rama këshillon Elisa Spiropalin: Ismail dhe Elena Kadare nuk janë...

Ministrja e qeverisë së Edi Ramës Elisa Spiropali ka publikuar ne faqen e vet në instagram nje foto ku gjendet mes çiftit Kadare. Foton e...

“30 qershori”, LSI: Qeveria veproi me ligësinë diabolike prej banditësh për...

Zv/Kryetari i LSI-së Luan Rama në një konferencë për shtyp nga selia e LSI-së deklaroi se Qeveria e Shqipërisë e shndërruar në një bandë, si...

Luan Rama: Zgjedhjezeza Shqipëri!

Zëvendëskryetari i LSI, Luan Rama, ka publikuar një video që tregon sesi janë mbushur kutitë e votimit me vota të falsifikuara nga komisionerët e...

Luan Rama poezi ironizuese Edi Ramës: Pisllëk, pushtllëk, ndyrësirëllëk

Zëvedëskryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Luan Rama, ka zgjedhur të reagojë për votimet e 30 qershorit, permes nje poezie plot nota ironie drejtuar...

Luan Rama: Kishte votime, ishin maskaradë

Ish-deputeti i LSI Luan Rama i pyetur në “News 24”, se pse u bënë zgjedhjet, në kohën që opozita tha se më datë 30...

Luan Rama citon Konicën: Palaçot e qeverisë që kanë rrëmbyer portofolet...

Zëvendëskryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Luan Rama, ka bërë një krahasim mes Shqipërisë së vitit 1924 dhe situatës së sotme politike në vend,...

Luan Rama falenderon ambasadën e SHBA në Tiranë

Me anë të një postimi në faqen e tij në fb, zëvendëskryetari i LSI-së Luan Rama teksa përkujton 20-vjetorin e diplomimit të tij në...

“Dritarja e diktatorit te Kryeministria”. Mesazhi i Luan Ramës për protestuesit

Zv/kryetari i LSI-së, Luan Rama ka përdorur pasionin e tij për poezinë për t’iu drejtuar qytetarëve, disa orëve para protestës së 9-të kombëtare. Përmes...

Luan Rama: Pafytyrësi, paturpësi e ligësi krimi!

Nga Luan Rama, zëvendëskryetari i LSI Të pafytyrë! Më e pakta do të duhej të heshtnin! Të heshtnin e të mos dukeshin gjëkundi për shumë kohë! Mirëpo, pafatyrësia...

Luan Rama: Kryeministri të japë dorëheqjen e menjëhershme

LSI ka reaguar në lidhje me përplasjet e ndodhura këtë të mërkurë në KZAZ-të e bashkive të opozitës. Në një dalje për mediat, zëvendëskryetari i...

EDITORIAL

Presidenti: Propaganda e hetuesia, dy shtyllat që mbajtën në këmbë komunizmin

Presidenti Ilir Meta është takuar sot me mjekun e njohur Isuf Kalo. Në një postim në Facebook,...

FORUM

Shqipëria drejt çmendurisë: politika shkruan shkencën !

Nga Artan Fuga - Nga Deputetët po shkruajnë edhe ligjet e Njutonit, edhe ekuacionet e Makswellit! Sot e nesër...

Kim Mehmeti: Opozita i “dogji” mandatet, “Rilindja” është duke e “djegur” Shqipërinë

Shkruan Kim Mehmeti Nuk janë të pakuptimta, përbuzëse dhe çmendurake vetëm thëniet e Kryeministrit të Shqipërisë se vendi...