Ballina Etiketimet LSI-së

Etiketim: LSI-së

Pojana, Xhaçkës: Përmbush detyrimet ligjore të institucionit!

Anëtari i kryesisë së LSI-së, Klevi Pojana ka reaguar pas deklaratave të presidentit Ilir Meta se Shqipëria rrezikohet nga një tërmet i madh. Përmes një...

Kryemadhi: Për ne nuk ka rëndësi data e zgjedhjeve, por standardi...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi deklaroi sot në mbledhjen e Komitetit Drejtues Kombëtar të LSI-së se për LSI-në nuk është e rëndësishme data e...

Kryemadhi: Protesta jo e partive, por e qytetarëve që duan një...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi zhvilloi sot një takim me strukturat e LSI-së Tiranë, në prag të protestës së ditës së nesërme. Kryemadhi tha...

Kryemadhi: Largimi i Edi Ramës do të sjellë fundin e tranzicionit...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi zhvilloi sot një takim me strukturat e LSI-së Tiranë, në prag të protestës së ditës së nesërme. Kryemadhi tha...

Vasili: Ministrisë së Mbrojtjes i hiqen 1.7 milionë euro

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili në një reagim në Facebook denoncon heqjen e fondeve nga Ministria e Mbrojtjes për t’ja kaluar Ministrisë së Brendshme. Postimi...

Protesta e madhe e 25 majit, Kryemadhi thirrje nënave dhe vajzave:...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, i ka bërë thirrje sot nënave dhe vajzave nga takimi me Lëvizjen e Gruas për Integrim, që të bashkohen...

Kryemadhi, takim me shqiptarët në Itali

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, e cila ndodhet në Itali, do të zhvillojë një takim pasditen e sotme me emigrantët shqiptarë që punojnë në...

Vasili: Rama, pushtuesi i Kryeministrisë që erdhi në pushtet me zjarrin...

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili deklaroi sot në një konferencë për mediat deklaroi se vendi nuk ka më kryeministër, por një pushtues, duke ju...

Luan Rama: Përpjekja për ti bërë gjyqin partizanëve fitimitarë të luftës...

Gjatë deklaratës së sotme për shtyp, Zëvendëskryetari i LSI-së, Luan Rama u pyet nga gazetarët se cili ishte qëndrimi i tij pas përgjigjes që i...

Vasili: Ja kush janë ‘jashtëtokësorët’ që punuan fshehtas për ndarjen e...

Për nënkryetarin e LSI-së, Petrit Vasili, nuk ka më dyshime se kush janë ideatorët e marrëveshjes së fshehtë për ndarjen e Kosovës. Duke iu referuar...

EDITORIAL

Mafia e qeveritare e votave mbyll dosjen e Dibrës. Pse heshtin ndërkombëtarët?

Prokuroria mbylli skandalin më të madh të vjedhjes dhe manipulimit të votave në Shqipëria, e dokumentuar me...

FORUM

Fondacioni Martin & Mirash Ivanaj – Një xhevahir kulture dhe dije në mes të Tiranës

Nga Mal Berisha Një Vegim i largët rreth emrit “Mirash” Ishte viti 1959 kur u ula në bangën e...

Sesi funksionon Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e tregon lokal “Panorma”

Nga  Kim Mehmeti - Nuk besoj te ketë në Maqedoni ndonjë qytetarë të moshës madhore, i cili të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com