E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Lorik Cana

Etiketim: Lorik Cana

FOTO/ Gati filmi biografik për Lorik Canën, do të publikohet së...

Mund t’i mungojë fushës së gjelbër, por tashmë jo edhe kinemasë. Fjala është për futbollistin e mirënjohur shqiptar, Lorik Cana, i cili për vite me...

Nga Ermal Meta te Dua Lipa, yjet shqiptare koncert për Skënderbeun

Ermal Meta, Dua Lipa, Olen Cesari, Inva Mula, Kledi Kadiu, Genc Tukiçi, Rame Lahaj, Elhaida Dani, Lorik Cana, Eno Peci, Erza Muqolli. Këta janë...

Aktorja shqiptare e thotë troç: Do kaloja një natë me Lorik...

Aktorja e njohur, Arjola Demiri preferon të kalojë natën me Lorik Canën. Ajo së fundmi ishte e ftuar në emisionin “Mirage” ku u bë...

Rama publikon videon, Lorik Cana ka një mesazh për ju

Lorik Cana ish-kapiteni i Kombëtarës i është bashkuar nismës #TakohemiPerNjeLiber dhe mes një mesazhi fton të gjithë shqiptarët të bëhen pjesë e saj. Kryeministri Rama, ka postuar...

Urimi i pazakontë i Lorikut për ditëlindjen e së shoqes: Ajo...

Ai është një ndër meshkujt më simpatikë shqiptarë dhe të themi të drejtën çdo femër do e donte një mashkull në krah si Loriku. Por...

Monika tregon ”vesin” e ish-kapitenit Cana

Në përgjithësi janë femrat ato që vonohen për t'u bërë gati por në familjen Cana ndodh e kundërta. Ish-kapiteni i kombëtares e ka lënë...

Lorik Cana rrëfen të ardhmen

Lorik Cana u kthye në vëmendjen e mediave para sfidës mes Marsejës dhe Lacios. Ish-kapiteni i përfaqësueses shqiptare, do të përballen këtë të enjte...

Lorik Cana tregon kushtin që i vendosi bashkëshortes para martesës

Pasditen e djeshme, ish-kapiteni i Kombëtares Lorik Cana ka qenë i ftuar në emisionin “Rudina”. Ai ka rrëfyer të pathënat e tij rreth fushës...

Lorik Cana: Si më erdhën 150 të paftuarit në dasëm

Edhe pse ka katër vjet që është martuar ende ka të pazbuluar për dasmën e Lorik Canës. Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare pasditen e sotme...

“Dua të bëhem sërish baba”, Lorik Cana shprehet hapur: I kemi...

Lorik cana është një nga futbollistët më të njohur shqiptarë. Edhe pse nuk është më kapiteni i kombëtares kuq e zi, ai është idhulli...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...