Ballina Etiketimet Lorik Cana

Etiketim: Lorik Cana

Bashkëshortja e e Lorik Canës zbulon gjininë e bebes (Foto)

Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monika, së shpejti do të bëhen prindër për herë rë dytë. Lajmi e ëmbël e zbuloi vetë bashkëshortja...

Baba për herë të dytë, Lorik Cana zgjedh emrin e bebes...

Pak ditë më parë, bashkëshortja e ish-kapitenit të Kombëtares shqiptare Lorik Canës, Monika zbuloi se ata po presin të bëhen prindër për herë të...

Lorik Cana, baba për herë të dytë, bashkëshortja zbulon barkun e...

Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monika, së shpejti do të bëhen prindër për herë rë dytë. Lajmi e bukur e ka zbuluar vetë...

Cana: Shqipëria në tranzicion, s’duhet të na gënjejë mendja ndaj Francës

Lorik Cana mban ende rekordin e më shumë ndeshjeve (94) me kombëtaren tonë. Në moshën 36-vjeç, ish-kapiteni mbetet mbështetësi i parë i kuqezinjve, teksa...

Ledri Vula dhe Lorik Cana nderohen me çmim (Foto)

Ledri Vula, Lorik Cana dhe aktori Edi Kastrati janë nderuar mbrëmjen e djeshme me çmimin “Nderi i Gjakovës”. Këta dhe disa personalitete të tjera...

Redi Jupi shpjegon pse femrat shkojnë pas Lorik Canës

I ftuar në “Mos i fol shoferit” me Rudina Dembacaj, ish-mbrojtësi i Kombëtares, Redi Jupi, ndër të tjera ka treguar dhe për Lorik Canën. Redi...

Cana batuta dhe përqafime me Pochettinon një ditë para finales së...

Lorik Cana pas lënies së futbollit të luajtur ka nisur një karrierë të re si analistit sportiv në “Tring”, duke komentuar paraqitjet e yjeve...

Lorik Cana zbulon ngjashmërinë me të birin (Foto)

Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monica janë prindër të vogëlushit Boiken. Ish- futbollisti ka ndarë shpesh foto me të voglin dhe mund të...

Veliaj dhe ish-kapiteni Lorik Cana shtrojnë iftar për besimtarët myslimanë

Veliaj: “Shërbejmë çdo ditë me të njëjtin pasion e përulësi për njerëzit në nevojë; Mirënjohje stafit të qendrave sociale” Në këtë muaj të shenjtë të...

“A është Loriku dashuria e parë”, Monika jep përgjigje me një...

Ish kapiteni i kombëtares shqiptare Lorik Cana prej vitesh është i martuar me arkitekten italiane Monika. Ato janë kthyer ndër çiftet më të dashur dhe...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Me këtë që po shohin shqiptarët kush është ai i marrë, që i vendos emrin Arta vajzës së tij!

Nga Dritan Kaba Këtu me emrin Arta, ia paska marrë dhe dinjitetin edhe mendjen Zoti dhe ia paska...

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com