Ballina Etiketimet Lori Hoxha

Etiketim: Lori Hoxha

Lori Hoxha publikon foton ku me zor i dallohet beli, fansi:...

Lori Hoxha është një prej vajzave më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Shpesh herë trashëgimtarja e TCH vihet në qendër të vëmendjes për shkak...

Ka shpenzuar gati një pasuri të tërë/ Ky është çmimi marramendës...

Lori Hoxha shpesh herë bëhet kryefjala e mediave rozë, për shkak të fotove që publikon nga pushimet e saj luksoze. Ndërsa së fundmi, ajo është vënë...

U fol se janë ndarë, Lori Hoxha shfaqet në Tiranë me...

Ndonëse në media kanë qarkulluar lajme se Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari janë ndarë, një foto tyre në Tiranë dëshmon të kundërtën. Në foton e...

Lori Hoxha suprizon motrat Istrefi

Për herë të parë motrat Istrefi, Nora dhe Era sollën bashkëpunim e tyre. Kënga mbante titullin "Nuk e di" dhe në pak orë arriti të...

Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari sërish bashkë, ky detaj i nxorri...

Prej kohësh kudo nëpër media qarkulloi lajmi rreth një ndarje të mundshme mes Lori Hoxhës dhe Vis Bajraktarit. Aludimi u bazua në faktin që dyshja...

Feston sot ditëlindjen, Lori Hoxha përgatit surprizën më të ëmbël për...

Ditën e sotme, presidentja e Top Medias, Vjollca Hoxha, feston 50 vjetorin e saj të lindjes. Sapo ka hyrë mesnata, e bija, Lori, e ka...

Vjollca Hoxha feston ditëlindjen, Lori zbulon suprizën që i kishin përgatitur

Dita e sotme për presidenten e Top Medias sot është një ditë e veçantë. Vjollca Hoxha sot feston 50-vjetorin e lindjes së saj dhe Lori...

U nda nga Visi? Por Lorit i zbukurohet dita nga kjo...

Blogerja e njohur dhe trashëgimtarja e Top Media kohët e fundit u lakua gjatë në media për shkak të ndarjes së mundshme me partnerin...

Motrat Hoxha nuk qëndrojnë dot larg njëra-tjetrës

Ato janë dy nga motrat më të njohura dhe më të pëlqyera të showbizit shqiptar. Trashëgimtaret e Top Channel Lori dhe Sara Hoxha tregojnë shpesh...

London 2-vjeç: Teze Lori ka vetëm 1 kërkesë për vogëlushin

Fiks 2 vjet më parë, Sara Hoxha dhe Ledion Liço u bënë prindër për herë të parë. Sot, vogëlushi London feston ditëlindjen e tij...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Analiza e “Bloomberg”: Nuk ka datë për Shqipërinë, BE e lodhur me lindjen

Shpresat e Ballkanit për fillimin e negociatave të pranimit me Bashkimin Evropian janë “në fije të perit”...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani - Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com