Ballina Etiketimet Lorenc Trashi

Etiketim: Lorenc Trashi

Trashi: Ëndërr e bërë realitet, ja çfarë më tha trajneri Reja...

Lorenc Trashi ka pohuar se nuk e kishte parë as në ëndërr debutimin ndaj Moldavisë. Në intervistën pas ndeshjes, mbrojtësi i Partizanit tha se...

Trashi: Shpresoj të kem minutat e mia, në Turqi duhet të...

Në konferencën e radhës për shtyp në krahë të Veselit, ka qenë edhe Lorenc Trashi. Mbrojtësi i Partizanit shpreson që të arrijë të debutojë...

Trashi: E kemi harruar humbjen me Skënderbeun, Kamzën e studiuar

Në konferencën për shtyp të Partizanit, përveç trajnerit Skënder Gega, foli edhe një nga pikat më të forta të të kuqve, Lorenc Trashi. Mesfushori...

Nuk përshëndeti tifozët pas ndeshjes, Trashi tregon arsyen

Partizani u mund dje 0-1 nga Skënderbeu në stadiumin “Selman Stërmasi”. Të kuqtë zhvilluan një ndeshje të mirë, por në fund nuk ia dolën...

Zbulohen prapaskenat e sherrit Starova-Trashi, mesfushori mori ofertë nga një klub...

Partizani është duke kaluar një moment të vështirë jo vetëm për shkak të rezultateve në 16 javët e para, por dhe përplasjeve që ka...

Trashi: Ndjejmë presionin, por do fitojmë ndaj Vllaznisë

Të dielën Partizani do të ketë një duel të vështirë pasi do të udhëtojë drejt Shkodrës ku do të luajë kundër Vllaznisë. Megjithatë në objektivin...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com