Ballina Etiketimet Lorenc Panganika

Etiketim: Lorenc Panganika

Dalin fotot e drejtorit të Policisë së Ramës që urdhëroi dhunën...

Kryeministri Edi Rama u prit me protesta edhe në aksin Korçë-Bilisht. Qindra qytetarë ishin mbledhur për ti bllokuar rrugën kreut të qeverisë, i cili...

Vijon rrokada, shkarkohet drejtori i policisë Gjirokastër

Shkarkohet nga detyra Drejtori i policisë në Gjirokastër, Lorenc Panganika. Ai drejtonte policinë e Gjirokastrës që prej prillit 2017, pas ikjes së Aranit Arapit. Aktualisht...

Vijon rrokada në polici, shkarkohet drejtori i policisë Gjirokastër

Shkarkohet nga detyra Drejtori i policisë në Gjirokastër, Lorenc Panganika. Ai drejtonte policinë e Gjirokastrës që prej prillit 2017, pas ikjes së Aranit Arapit. Aktualisht Drejtori...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Diplomati Bashkurti: Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen Bashkurti- Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...