E shtunë, Shtator 21, 2019
Ballina Etiketimet Lokal

Etiketim: lokal

Plas sherri mes femrave, goditje me grushta e shishe në lokal,...

Një sherr mes femrave ka ndodhur në një lokal. Në video shfaqen duke u goditur me grushta e duke u kapur nga flokët. Sherri...

Sherr në lokal, godet me thikë 50-vjeçarin, në kërkim autori

Një 50-vjeçar është plagosur me thikë pasditen e sotme në Kolonjë. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në fshatin Qafëzez, në ambientet e një lokali. Gjatë...

Dalin PAMJET/ Makina përfundoi në lokal në Tiranë, ja si vrapuan...

Dy ditë më parë një aksident i çuditshëm ndodhi në rrugën e Dibrës në Tiranë, ku një automjet i drejtuar nga një femër ka...

“Zbulojmë ngjyrat e jetës”, një kromozom tepër nuk mund të pengojë...

Në këtë lokal, në një cep të Tiranës mund të konsumosh kafen më të veçantë, ashtu sikurse janë edhe nevojat e këtyre të rinjve...

Reperin e njohur shqiptar e rrahin në mes të koncertit

Reperi Fero është përfshirë në një përleshje të ashpër mbrëmjen e kaluar në një koncert në Mitrovicë. Mendohet se gjithçka është shkaktuar nga një postim...

I shpëtoi masakrës në lokal, vajza humb shtëpinë pas 24 orësh

Një vajzë e re, e cila i mbijetoi sulmit me armë në një lokal nate në Kaliforni, humbi shtëpinë e saj në më pak...

Spiropali: Ka degradim të marrëdhënies pushtet lokal-qytetarë

Kryetarja e Platformës së bashkëqeverisjes me qytetarët, Elisa Spiropali ka folur pas mbledhjes së kryesisë së PS. Ajo u shpreh se ka një degradim...

Kërcimi në klub përfundon me thyerje kafkash, një person i vetëm...

Pamjet e kamerave të sigurisë kanë kapur një njeri të vetëm që rreh shtatë burra në një grindje në një klub nate. Incidenti ndodhi në...

Plagosi me thikë pronarin e lokalit në Shkodër, arrestohet 44-vjeçari

Policia e Shkodrës ka arrestuar pas disa orësh autorin e plagosjes me thikë që ndodhi paraditen e sotme në lagjen “Rus”. Agresori që sulmoi me...

Sherri në lokal/ Plagosi me thikë në qafë të riun, kapet...

Policia e Dibrës ka vënë në pranga autorin e një krimi të ndodhur mbrëmjen e kaluar në fshatin Bllatë të Maqellarës. Sipas të dhënave zyrtare,...

EDITORIAL

Reagime të forta nga SHBA dhe Britania e Madhe: Zhgënjim dhe pikëpyetje për gjyqin e Tahirit

Dënimi i Saimir Tahirit vetëm me 3 vjet shërbim provë dhe rrëzimi i akuzave për trafik droge...

FORUM

Bujar Nishani: Dje, prova më e fortë e kapjes së Drejtësisë nga mafia dhe krimi i organizuar

Nga Bujar Nishani -  Dje, pushteti i drejtësisë tentoi t’u thotë shqiptarëve se nuk ka prova për ish-ministrin e akuzuar...

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com