E dielë, Shtator 15, 2019
Ballina Etiketimet Lojtare

Etiketim: lojtare

Jeni kuriozë të dini sa arkëtuan menaxherët nga merkato? Njihuni me...

Menaxherët e lojtarëve janë kthyer në figura të rëndësishme në merkaton e futbollistëve. Shpesh ata vendosin fatet e transferimit të lojtarëve dhe për këtë...

3 lojtarë të Milanit rikthehen nga dëmtimet para derbit me Interin

Milan ka marrë lajme të shkëlqyera para derbit “della Madonnina”. Gattuso është qetësuar pasi Romanjoli, Kutrone e Kaldara janë rikthyer nga dëmtimet dhe do të...

10 transferimet më të mëdha që mund të ndodhin në janar,...

Skuadrat e mëdha evropiane kanë filluar të mendojnë për afatin kalimtar të janarit, ku pritet të shesin dhe blejnë lojtarë Ashtu sikurse edhe gjatë verës...

Lojtarët e Kombëtares, Etrit Berisha rikthehet në mes të Janarit

Etrit Berisha në fillim të këtij edicioni u largua nga Lazio për t’iu bashkuar Atalantës. Paraqitjet e portierit të kombëtares shqiptare me ngjyrat zikaltër...

EDITORIAL

Meta: Zgjidhja nuk është tërheqja dhe justifikimet foshnjore, por përballja me të keqen dhe ligësinë! O SOT O KURRË!

Presidenti Ilir Meta ka bërë sot një reagim të fortë në facebook me rastin e ditës ndërkombëtare...

FORUM

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com