E premte, Korrik 19, 2019
Ballina Etiketimet Liverpool

Etiketim: Liverpool

City dhe Liverpooli mund të luajnë “playoff” për të fituar titullin,...

Manchester City dhe Liverpool po bëjnë një garë spektakolare për titullin kampion në Premier League, teksa me rimtin e treguar kanë lënë të kuptohet...

Barcelona shkatërron Liverpoolin në “aktin” e parë, Messi shkëlqen me dopietë...

Barcelona ka hedhur një hap të sigurt drejt finales së madhe të Madridit. Skuadra katalanse ka fituar 3-0 në ndeshjen e parë ndaj Liverpoolit...

Formacionet zyrtare të Barcelona-Liverpool, Klopp konfirmon mungesën e madhe

Sonte në mbrëmje Champions League sjell emocione magjike, pasi do të luhet finalja e parë e parakohshme mes Barcelonës dhe Liverpool-it. Barcelona ngjall vërtet...

Rastësia e frikshme e Burnley-it që ka bërë të ëndërrojë Liverpooli...

Liverpooli dhe Manchester City po bëjnë një duel fantastik për titullin kampion, teksa “misteri” do të zgjidhet vetëm në javën e fundit. City mundi...

Zbulohet formacioni më i mirë i sezonit në Premier League

Kur kanë mbetur edhe tre javë nga fundi i Premier League, në Angli është zbuluar formacioni më i mirë i sezonit. Në të dominojnë...

Liverpooli fiton me vuajtje ndaj Fulham-it dhe merr përkohësisht kryesimin (VIDEO)

Liverpooli rrëmben përkohësisht kreun e renditjes në Premier League. Skuadra e Jurgen Klopp ka fituar me vështirësi 2-1 në transfertën ndaj Fulham-it. Të kuqtë e...

VIDEO/ Salah shpërthen në krahun e djathë, Liverpool barazon rezultatin

Liverpool po luan në shtepi ndaj Burnleyt. Ekipi i drejtuar nga Kloop ka barazuar rezuultatin. Pas një hyrje në zonë fantastike të Salah i cili...

VIDEO/ Super gol, Burnley shokon Liverpool

Liverpool është shokur nga Burnley. Miqtë kanë kaluar në avantazh shumë shpejt me një super gol. Është Ëestëood i cili është në minutën e 6...

Milan-Liverpool/ Do përsëritet finalja dramatike e Stambollit e vitit 2005

Shumëkush mund ta mbajë mend mirë finalen e Ligës së Kampionëve mes Milanit dhe Liverpoolit në vitin 2005, e luajtur në Stamboll dhe që...

Video/ “Befason” Shaqiri: Ja ku do e mbyll karrierën

Edhe pse ka shumë për të dhënë në fushën e blertë, ylli i Liverpool, Xherdan Shaqiri ka zbuluar skuadrën që do i japë fund...

EDITORIAL

Kryeministri i “nul-it” dhe mazhoranca e “shul-it”

-Gjykata e Tiranës dhe ajo e Durrësit kanë marrë dje dy vendime që përmbysin gjithëçfarë ka bërë...

FORUM

Artan Fuga: Profesorët e degraduar

Nga Artan Fuga - "Ta gëzojnë" profesorët dhe profesorët e asociuar ligjin që Kuvendi i sotëm jolegjitim aprovoi...

Një dramë që e dëmtoi Kosovën

Nga: Enver Robelli Para një viti Presidenti i Kosovës, i përkrahur nga kryeministri i Shqipërisë dhe që të...