E martë, Nentor 19, 2019
Ballina Etiketimet Liverpool

Etiketim: Liverpool

Klopp zbulon sekretin si mundet City: Edhe ata që shesin hot-dog...

Trajneri Jurgen Klopp, ndryshe nga kolegu i tij, në konferencën për shtyp ka kërkuar bashkëpunimin e të gjithëve për të fituar ndaj Manchester City-it....

Guardiola e pranon: Liverpooli është skuadra më e mirë në botë!

Premier League këtë fundjavë rezervon duelin më të bukur të sezonit mes Manchester City-it dhe Liverpoolit. Trajneri i “qytetarëve”, Pep Guardiola në prag të...

Aston Villa shtang Liverpoolin me Trezeguet (VIDEO)

Liverpooli nuk e ka nisur aspak mirë transfertën ndaj Aston Villa-s. Në minutën e 21-të, pas një goditje dënimi, Mahmoud Trezeguet është në vendin...

Salah shpëton nga turpi Liverpoolin, Chelsea fiton me përmbysje (VIDEO)

Liverpooli vazhdon të vuajë në Champions League, por sonte në mbrëmje ka shmangur turpërimin duke fituar 4-3 ndaj Salzburgut. Skuadra e Klopp shënoi 3...

Mane kalon në avantazh Liverpoolin ndaj Salzburgut (VIDEO)

Liverpooli ka arritur që të zhbllokojë shumë shpejt duelin ndaj Salzburgut. Në minutën e 9-të, Sadio Mane del mjaft mirë pas një kombinimi me...

VIDEO/ Liverpool nuk ndalet, por as Man.City nuk do të dorëzohet

Liverpool nuk ka ndërmend të ndalë serinë rekord të fitoreve në Premier League, duke hedhur një tjetër hap të sigurt drejt misionit për titullin...

Liverpooli perfekt s’di të ndalet, një gafë e portierit të Sheffield...

Liverpooli nuk ka ndërmend të ndalet në Premier League. Skuadra e Jurgen Klopp ka arritur fitoren e 7-të në 7 ndeshje, duke mundur me...

Mallkimi i Origit trondit klubet e ndëshkuara prej tij: Nëse shënoj...

Sulmuesi i Liverpool, Divock Origi është shndërruar në tmerrin e kundërshtarëve. I tiji është goli i përmbysjes historike ndaj Barcelonës. I tiji goli i...

Van Dijk: Rrezikova të vdisja, shkrova edhe testamentin

Virgil van Dijk, mbrojtësi i Liverpoolit, zbuloi detaje të reja për periudhën më të vështirë të jetës së tij. Në vitin 2012 ai vuajti...

Napoli trondit kampionët e Europës, Valencia befason Chelsea-n (VIDEO)

Napoli ka arritur një fitore shumë të rëndësishme 2-0 në super ndeshjen ndaj Liverpoolit. Ndeshja u dominua nga të kuqtë që shpërdoruan shanse të...

EDITORIAL

Vetëm ambasadori Borchadt si “person non grata” apo edhe një tjetër?!

Në Shqipëri e kemi bërë të udhës që edhe parashikimin e motit presim ta dëgjojmë nga ambasadorët...

FORUM

Luan Rama: Kosova brenda Serbisë, një postim provokativ dhe fyes i Kryeministrit të Shqipërisë!

Nga Luan Rama* - Nuk është një lapsus. Nuk është as ndonjë gabim prej pakujdesisë, publikimi në faqen...

Reformë e denjë për gishtin e Boschart

Nga Ylli Manjani - Shihni me vemendje se për çfarë reforme zgjedhore po zihen. Halli më i madh...