E mërkurë, Nentor 13, 2019
Ballina Etiketimet Liverpool. Mane

Etiketim: Liverpool. Mane

Liverpooli shpartallon Huddersfield dhe ngjitet në krye të Premier League (VIDEO)

Liverpooli fiton dhe dhuron spektakël në sfidën hapëse të javës së 36-të në Premier League ndaj Huddersfield. Ekipi i drejtuar nga Jurgen Klopp ka...

EDITORIAL

Ish-ministri Manjani: Republika e Bosit!

Nga Ylli Manjani A jemi ende Republikë Kushtetuese? Në letra ashtu figurojmë, por në praktikë vështirë të njihemi si...

FORUM

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...

Pse të mos kemi 3 Gjykata Kushtetuese?

Nga: Astrit Patozi PSE TË MOS KEMI 3 GJYKATA KUSHTETUESE? Hahaha. Çfarë shteti qesharak! Kishim dy vjet pa Gjykatë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com