Ballina Etiketimet Lista

Etiketim: lista

Zbulohet lista, ja pjesa e pasurisë që do t’u kontrollohet zyrtarëve

Krerët më të lartë të shtetit dhe politikës shqiptare do t’i nënshtrohen një kontrolli të plotë dhe të thelluar, për vërtetësinë dhe saktësinë e...

Një emër i padëgjuar është njeriu më i pasur i të...

Kur mendojmë për njerëzit më të pasur në botë të të gjitha kohërave, emrat si Bill Gates, Warren Buffet dhe John D Rockefeller vijnë...

Festivali i 56-të në Rtsh, shpallen emrat finalistë

Eshte mbyllur me sukses edhe Nata e dytë e Festivalit të 56 të Këngës në RTSH, e cila u çel nga Orgesa Zaimi dhe...

(LISTA E PLOTË) Kush janë përfituesit e fondit 351 milion lekë...

Në Fletoren Zyrtare është publikuar vendimi për kompensimin financiar të pronarëve të pasurive të paluajtshme, pronë private, për sipërfaqet takuese, të zëna nga ndërtimet...

Koha e ”Grammy Awards 2018”, zbulohet lista e plotë. Dominon Jay-Z

Të martën e 28 nëntorit janë shpallur nominimet e “Grammy Awards”, edicioni i 60-të. Akademia e Regjistirmit ka sjell listën me kategoritë e ndryshme...

25 “ushtarët” e Panuccit kundër Turqisë, risitë dhe mungesat e listës...

Më 13 nëntor, ekipi kuqezi do të luajë në Antalia ndeshjen miqësore me Turqinë. Për këtë, tranjeri i ekipit shqiptar, Christian Panucci në një...

Panucci zbardh listën ndaj Spanjës dhe Italisë, 3 rikthime

Trajneri i ekipit kombëtar të futbollit publikon listën e lojtarëve që do të grumbullojë për ndeshjet zyrtare eleminatore me Spanjën dhe Italinë, respektivisht më...

Lista Basha, Bregu tregon bisedën me Topallin në 1 të mëngjesit

Vetë tha se e priste që të mos ishte në listën e PD-së. Por ish-ministrja e PD-së, Majlinda Bregu ka treguar dy emrat që...

Prurjet kuqezi, Ahmedi-Memolla: Një ëndërr, do japim maksimumin

Tranjeri Panucci e theksoi se disiplina është rregulli "A" në punën e tij dhe mbi këtë ai nuk toleron. Këtë e tregoi me lënien...

Panucci lë jashtë Cikalleshin: Të rrijë në shtëpi, theu rregullat

Trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit, Christian Panucci ka njoftuar në konferencë për shtyp se ka lënë jashtë skuadrës sulmuesin Sokol Cikalleshi për thyerje...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Analiza e “Bloomberg”: Nuk ka datë për Shqipërinë, BE e lodhur me lindjen

Shpresat e Ballkanit për fillimin e negociatave të pranimit me Bashkimin Evropian janë “në fije të perit”...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani - Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com