E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina Etiketimet Lista

Etiketim: lista

Qeveria shton listën e terroristëve me 13 emra të tjera, ja...

Qeveria shqiptare ka miratuar një listë të brendshme të personave të lidhur me terrorizmin, duke përfshirë në të individët e dënuar nga gjykata për rekrutimin...

Arrestohet i riu në Tiranë, ja lista e vjedhjeve në kryeqytet

Një 31-vjecar është arrestuar nga Policia në Tiranë, pasi ishte shpallur në kërkim për veprën penale “Vjedhje”. Efektivët e komisariatit nr 2 në Tiranë kanë bërë...

“Lista e Zezë” e shkollave dhe bankave turke që Erdogan i...

Ankaraja zyrtare i ka kërkuar zyrtarisht Ministrisë së Brendshme verifikimin e disa institucioneve jopublike në Shqipëri, për të cilat ka dyshime se janë financuar...

Policia: 12 personat më të rrezikshëm në Tiranë (FOTO)

Policia e shtetit, ka bërë publik një listë me shtetasit më të kërkuar për momentin nga Policia e Tiranës. Kjo listë përbëhet nga 12...

“Vettingu”, 775 gjyqtarëve dhe prokurorëve ju verifikohen pronat

Vettingu, duket se ka nisur të funksionojë, pasi sipas informacioneve të fundit, në sitën e verifikimit të pronave, janë 775 gjyqëtarë dhe prokurorë. Paralelisht...

Për listat dhe kryetarët e tyre

Kryetarët e mëdhenj të partive nuk i duan listat e hapura sepse u ikën pushteti mbi listën dhe renditjen. Edhe sikur të mos jenë...

10 kandidatët për postin e trajnerit të Anglisë/Lista

Pas vetëm 67 ditëve, Sam Allardyce nuk është më trajner i Anglisë, pasi u përfshi nga një skandal duke biseduar me disa agjentë sesi...

Donald Lu: Policia ka listën e terroristëve Shqiptarë, presim rezultate

Në kuadër të fushatës kundër ekstremizmit të dhunshëm, në Tiranë po mbahet një konferencë ndërkombëtare e organizuar nga OSBE. Me pjesëmarrjen e përfaqësuesëve të selive...

Lista/20 ekipet më të ndjekura në Europë

Së fundmi është publikuar klasifikimi interesant në lidhje me 20 skuadra e para të Europës që kanë mesataren më të lartë të spektatorëve. Skuadrat gjermane dominojnë...

15 lojtarët shqiptar më të shtrenjtë (VIDEO)

Sezoni i merkatos se verës u mbyll por le te hedhim nje sy te futbollisteve kuqezinj, ku shkuan ata dhe sa u paguan. Per kete,...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

“Edi Rama qesh në situatë tragjike”, Gjekmarkaj: Kryeministër joserioz, propagandë edhe në gjendje të tmerrshme

Analisti politik dhe profesori Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se...

Artur Zheji: Diktatura doli në sipërfaqe pas tërmetit

Nga Artur Zheji - Është e kotë ti vijmë anash dhe të themi stërhollime. Diktatura ishte e nëndheshme...