Ballina Etiketimet Lista

Etiketim: lista

Kosova zbulon listën për dy sfidat vendimtare me Çekinë dhe Anglinë

Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes ka publikuar këtë të premte listën e futbollistëve të cilëve u ka dërguar ftesë për dy ndeshjet e fundit...

Vendimi i qeverisë/Lista e pronarëve që u legalizohen banesat dhe emrat...

Këshilli i ministrave miratoi dje legalizimin dhe kompensimin e ndërtimeve për 512 parela ndërtimore në gjithë vendin. Sipërfaqja e përgjithshme që kompensohet është 41...

Reja lë jashtë kapitenin dhe merr dy talente, ja lista për...

Trajneri i kombëtares, Edy Reja ka shpallur listën e futbollistëve për dy sfidat e radhës ndaj Turqisë më 11 tetor dhe ndaj Moldavisë 3...

Disproporcion mes listës së votuesve dhe numrit të banorëve

Kosova ka numër më të madh votuesish sesa numri i përgjithshëm i popullatës rezidente. Sipas listës paraprake te Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, numri i...

Vendimi/ Si do të ndahen më shumë se 450 mln lekë...

Në Fletoren Zyrtare janë publikuar dy vendime për kompensimin e pronarëve. Vendimi i parë përcakton se masa e kompensimit është për 20 mijë 694 metra...

Solskjaer përpilon listën e dëshirave, United gati të “thyej” bankën

Pasi arriti të bind Ole Gunnar Solskjaer për firmosur deri në vitit 2022, Manchester United është gati të hap thesin për në merkaton e...

Edi Rama i vendosur drejt konfliktit me opozitën dhe drejt destabilitetit...

Partia Socialiste ka nisur zyrtarisht përgatitjet për zgjedhjet e ardhshme vendore, duke neglizhuar krizën politike dhe djegien e mandateve nga opozita. Sekretari i Përgjithshëm...

“Shqipëria, një ndër 15 vendet që duhet vizituar gjatë vitit 2019”

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një shkrim promovues për turizmin në Shqipëri. “Me këtë tjetër vlerësim prestigjioz për Shqipërinë si...

LISTA! Ja familjet që kanë dorëzuar dokumentet për shpronësim në Unazën...

Një ditë pas thirrjes së ARRSH që banorët e prekur nga projekti i Unazës së Madhe të paraqiten për të dorëzuar dokumentet, publikohet lista...

“Prenë lidhjet me qytetarët”, lista me 11 kryetarët e PS që...

Partia Socialiste do shkarkojë të gjithë kryetarët e degëve të saj në rang bashkie që kanë punuar keq. Propozimi është bërë dje gjatë mbledhjes...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com