E martë, Korrik 16, 2019
Ballina Etiketimet Lista e kuqezinjve ndaj Izraelit

Etiketim: Lista e kuqezinjve ndaj Izraelit

Lista e kuqezinjve ndaj Izraelit, De Biasi: Të bëjmë mrekullinë si...

Trajneri italian Gianni De Biasi kërkon fitoren me ngulm në ndeshjen e radhës përballë Izraelit. Në një konferencë për shtyp, tekniku i kuqezinjve bëri thirrje...

EDITORIAL

Presidenti: Propaganda e hetuesia, dy shtyllat që mbajtën në këmbë komunizmin

Presidenti Ilir Meta është takuar sot me mjekun e njohur Isuf Kalo. Në një postim në Facebook,...

FORUM

Shqipëria drejt çmendurisë: politika shkruan shkencën !

Nga Artan Fuga - Nga Deputetët po shkruajnë edhe ligjet e Njutonit, edhe ekuacionet e Makswellit! Sot e nesër...

Kim Mehmeti: Opozita i “dogji” mandatet, “Rilindja” është duke e “djegur” Shqipërinë

Shkruan Kim Mehmeti Nuk janë të pakuptimta, përbuzëse dhe çmendurake vetëm thëniet e Kryeministrit të Shqipërisë se vendi...