Ballina Etiketimet Lindita Metaliaj

Etiketim: Lindita Metaliaj

Ish-deputetja: “Trimi” merr me vete një ushtri, largohet me helikopter

Ish-deputetja e PD-së, Lindita Metaliaj, përmes disa fotove të postuara në facebook, thotë se kryeministri Edi Rama blindoi Tropojën dhe Kukësin. Ajo thotë se...

Metaliaj: PS një organizatë kriminale, lezhjanët do mbrojnë demokracinë

Bisedoi: Majlinda Noka Ish-deputetja e Partisë Demokratike, për Qarkun e Lezhës, Lindita Metaliaj, në një intervistë për ''Koha Jonë'', e cilëson PS-së si një organizatë...

Ish-deputetja: Vendi në rrezik, Rama ka shpallur luftë

Duke ftuar shqiptarët për protestën e 21 qershorit, ish-deputetja e PD-së, Lindita Metaliaj, akuzon se kryeministri Edi Rama po bën grusht shteti. Përmes një...

Edi Rama, kryen akt terrorist!

Nga: Lindita Metaliaj, ish-deputete e PD-së Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) eshte institucion i administrimit dhe menaxhimit te zgjedhjeve. Eshte institucion ekzekutiv dhe prodhon akte...

E FUNDIT/ Ndalohet autobusi me protestues në hyrje të Tiranës, deputetja:...

Deputetja e PD-së Lindita Metaliaj ka denoncuar faktin se një prej autobusave që është duke ardhur në Tiranë nga Lezha, është ndaluar nga ana...

Shqipëria në protestë, banorët bllokojnë rrugën: E duam Torovicën si Surreli

Banorët e Torovicës bllokuan këtë të martë aksin nacional Lezhë-Shkodër. Me thirrjet: "E duam Torovicën si Surreli", ata kërkojnë rikonstruksionin e 16 km rruge, bonifikimin...

Metaliaj: Rama po e përdor postin për interesa të pista të...

Intervistoi: Majlinda Noka Deputetja e Partisë Demokratike, për Qarkut të Lezhës, Lindita Metaliaj akuzon drejtëpërdrejtë Edi Rama se po e shfrytëzon postin e tij të...

Takimi i Ramës në Lezhë, deputetja e PD: Ishte tallja e...

Pas takimit të kreut të qeverisë në vazhën e llogaridhënjes në Lezhe ka reaguar ashpër deputeteja e PD ne këtë qark Lindita Metaliaj e...

Deputetja e PD: Arrestohet Frrokaj, ndërkohë, Dako, Sejdini dhe Veliaj bëjnë...

Pas arrestimit nga policia të kreut të bashkisë së Lezhës ka reaguar në një postim në Facebook, deputetja demokrate e qarkut të Lezhës, Lindita...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com