E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Lidhje

Etiketim: lidhje

Shenjat e horoskopit që kanë frikë të bien në dashuri

Disa shenja të zodiakut e kanë shumë të lehtë të mbajnë një lidhje gjallë dhe të japin maksimumin e tyre. Por ka edhe të...

Vëllai i regjisorit nxjerr zbuluar lidhjen që Arbana po e mban...

Arbana Osmani ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë ditët e fundit për jetën sentimentale. Prej disa javësh po përflitet për një romancë...

12 shenjat e horoskopit, që janë kombinimi më i keq

Sipas astrologëve ju mund të keni qenë një kombinim i keq në horoskop. “Your Tango” ju zbulon për secilën shenjë kombinimin më të keq...

Urime, je gati për të nisur një lidhje të re!

Shumë njerëz besojnë se lidhjet e reja do t’i shërojnë plagët e një ndarjeje ose të vetmisë. Gjithsesi, psikologët janë të mendimit se njerëzit...

Yjet që nuk e dinit se kanë lidhje me Mbretëreshën

Shumë njerëz të famshëm në Hollivud kanë një lidhje indirekte me Mbretëreshën Elisabeth II të Anglisë. Hilary Duff dhe Mbretëresha Elizabeta II Si një kushërirë e...

Shpirti binjak i 12 shenjave

Cilat shenja në zodiak krijojnë një çift perfekt dhe çfarë marrëdhënie e re mund të jetë më problematike? Dikush e ka gjetur dhe dikush...

Mbrojtje për të dashurat, ligji i ri: Urdhër mbrojtje për lidhjet...

Nga muret e shtëpisë deri te përgjakja e rrugëve, dhuna në familje është kthyer në një shqetësim në rritje që ka shtyrë Qeverinë të...

Dashuri vrastare, autori baba i një djali 1-vjeç. La gruan për...

Pak nga pak zbardhet historia e një dashuri që përfundoi tragjikisht. 31-vjeçari, Xhafer Mata, pronar i një servisi makinash kishte vetëm dy muaj që ishte...

5 vite më parë ajo e gjuante në Twitter, sot janë...

Pas muajsh të tërë spekulimesh, Hailey Baldwin dhe Shawn Mendes dolën publikisht si çift në Met Gala pak ditë më parë. Modelja dhe muzikanti vodhën...

Çiftet e zodiakut që nuk duhet të jenë bashkë ( 12...

Njeriu i jetës suaj? Është e shkruar në yje. Këtu janë të gjitha shenjat që janë të papërputhshme me karakterin tuaj dhe nga e...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

(Mos)hapja e negociatave..?!

Nga Kastriot Islami - Është për të ardhur keq dhe për ta cilësuar lajm shumë të hidhur një...

Negociatat si një kështjellë prej rëre

Nga Patrik Sadikaj Po lexoja me vëmendje deklaratën e ministres për Çështjet Europiane të Francës, e cila është...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com