E dielë, Korrik 21, 2019
Ballina Etiketimet Lidhje dashurie

Etiketim: lidhje dashurie

Këto janë 5 fazat e një lidhjeje dashurie, por jo të...

Sipas shkencëtarëve, çdo lidhje dashurie para vendimit të madh kalon në 5 faza. Fillimisht janë ato fluturat ën stomak kur prisni një mesazh nga personi...

3 rregullat e arta që e bëjnë një lidhje dashurie të...

Nuk ka çift në botë që të mos ketë pasur të paktën disa herë debate apo probleme në lidhjen e tyre. Të gjithë duam...

EDITORIAL

Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin e shtetit, Ramush Haradinaj

Presidenti Ilir Meta e cilëson presion dhe pabesi thirrjen e Ramush Haradinaj nga Gjykata Speciale në Hagë. Në...

FORUM

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...