E dielë, Dhjetor 8, 2019
Ballina Etiketimet Lidhja

Etiketim: lidhja

Lidhja në internet do të bëhet përmes dritës

Në të ardhmen do të mjaftojë thjesht një llambë LED për të qenë gjithnjë të lidhur në internet me kompjuterin, tabletën dhe smartfonin, ky...

Shenjat e horoskopit që largohen nga lidhja edhe kur dashurojnë

T’i japësh fund një marrëdhënie dashurie nuk ka qenë dhe nuk do jetë kurrë e lehtë, sidomos kur ka ndjenja në mes. Disa njerëz...

Femrat duan meshkujt me humor, mendojnë se lidhja është argëtuese

Të gjithë e dimë se meshkujt me sens të mirë të humorit janë të çmueshëm dhe se humori është armë shumë e fuqishme për...

“Më çmendët”, Alba Hoxha tregon të vërtetën për Albi Nakon: Nuk...

Prej shumë kohësh përflitej se koreografi Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha janë në një lidhje. Por me postimin e fundit, Alba ka hedhur...

Stresi dhe Kejsi të martuar, çifti rrëfen takimet fshehtas në Europë

Fejesa e Stresit dhe partneres së tij Kejsi bëri shumë bujë. Të gjithë u çuditën nga fejesa e një “bad boy” si Stresi. Në...

Në klasën e Xhuljetës, shoqet flasin edhe për lidhjen me vrasësin

Të mërkurën e 8 qershorit, Xhuljeta Çuni, do të zhvillonte provimin e Matematikës, nëse Xhaferr Mata nuk do ta kishte qëlluar për vdekje, më...

Refuzoi martesën, çifti trondit me historinë e dashurisë vrastare

Kishte imagjinuar veten dhëndër dhe atë nuse, por nga lidhja e fshehtë që 31-vjeçari, babai i një djali 1-vjeçar kishte me 19-vjeçaren, maturante, la...

Lidhja që dogji kosovarin: Aman pranoje, unë do zhdukem…

Dhimbja nuk ka fund në familjen e 60-vjeçarit nga Mitrovica, Xhafer Osmanit, të cilët pas lajmit të kobshëm, ende nuk kanë konfirmuar nëse trupi...

Provat e lidhjes së Tahirit me Sotën e 863 mijë eurove

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ndonëse është shkëputur nga aktiviteti politik, ndaj tij vijojnë të dalin prova që faktojnë lidhjen me bandën e Habilajve....

Vdekja e Adelajdës, Bjordi ndan dhimbjen: Ajo ka ndikuar…

I ftuar në emisionin e përditshëm ''You & Me'' në NRG Radio, Bjordi Mezini pas shumë batutash, faktesh dhe sekretesh, intervistës i erdhi rastësisht...

EDITORIAL

Tragjedia e 26 nëntorit. Vasili: 10 pyetje që rëndojnë mbi Edi Ramën

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, në një deklaratë për mediat u shpreh se pasojat e tërmetit të...

FORUM

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...

Libri që lexohet në ditë të pazakonta. Edhe tërmeti është një piramidë e përmbysur

Nga Agron Gjekmarkaj - “Shoqëria Piramidale” e Artan Fuges, libri i duhur pas Termetit “piramidal” ! Pas fatkeqësisë...