Ballina Etiketimet LGBT

Etiketim: LGBT

Adelina Ismaili në rresht të parë me flamurin e LGBT-së

Këngëtarja Adelina Ismaili ashtu siç kishte paralajmëruar, edhe e mbajti premtimin e saj duke marrë pjesë në 'Paradën e Krenarisë'. Ajo përveç që mori pjesë në...

Veshën fëmijën me bluzën e LGBT, Mesila Doda: Ruani fëmijët, s’duhet...

Ish-deputetja e PDIU, Mesila Doda ka reaguar ashpër ndaj komunitetit LGBT. Përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ajo ka rishprehur edhe njëherë hapur...

Pampuri letër Donald Lu: Merru me gjërat që po rrënojnë Shqipërinë,...

Pak ditë pas paralajmërimit të ambasadorit të SHBA, Donald Lu, i cili kritikoi dy deputetë të PD, Trina Shehun dhe Oriola Pampurin, si dhe...

Godet Nard Ndoka: Problemi është se ne kemi një qeveri LGBT!

Debatit të shumëpërfolur nëse duhet lejuar apo jo qëndrimi apo pjesëmarrja e komunitetit LGBT nëpër gjimnazet shqiptare, për Nard Ndokën ka vetëm një shpjegim. Kreu...

Kleri kundër LGBT në shkolla: Qeveria të kërkojë falje. Po manipulojnë...

4 besimet fetare në Shqipëri kontestojnë vendimin e qeverisë që i ka hapur rrugën komunitetit LGBT për të realizuar orë të hapura bashkëbisedimi dhe...

Jam pro sensibilizimit për LGBT

Nga Dritan Kaba Këto ditë në median e shkruar, portale, emisione kryesore të televizioneve ka zënë vendin e parë diskutimi rreth sensibilizimit që po bëhet...

Debati për LGBT-në në gjimnaze, më idioti i 2018

Ka disa kohë që sulmohet ashpër nga ish-politikanë e pedagogë takimi që përfaqësues të LGBT-së kanë zhvilluar me gjimnazistë të Tiranës në kuadër të...

LGBT, Godole: Drejtorët thanë se po bëhet reklamë në shkolla

Pedagogia Jonila Godole e ftuar në "Tonight Ilva Tare" në Ora News, thotë se prindërit, por edhe drejtorët e shkollave e kanë pritur me...

“Allahu është trans”, 22-vjeçares i ndalohet hyrja në…

Një aktiviste e djathtë kanadeze, e cila pretendon se “Allahu është homoseksual”, është shprehur se është ndaluar përgjithmonë që të shkojë në Britaninë e...

“LGBT në shkolla”, Çollaku: Ministria nuk mund të keqpërdorë të miturit

Kreu i Departamentit për Politikën e Jashtme në selinë blu: Kërkesë grupit parlamentar demokrat që të kërkojë ndërprerjen urgjente të këtij programi Intervistoi: Ira Hetemi Kreu...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com