Ballina Etiketimet Lëvizjes Socialiste për Integrim

Etiketim: Lëvizjes Socialiste për Integrim

Denoncimi i Kryemadhit: Njerëzit e Ramës vodhën 5 milionë euro për...

Në kuadër të protestës së 16 shkurtit që do të mbahet në Tiranë, kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi zhvilloi këtë të...

Braimllari: Ja pse do të ngrihen qytetarët në protestë

Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Endrit Braimllari i ftuar në studion e lajmeve të Syri.net, tha se qytetarët duhet të ngrihen në protestë...

Luan Rama: Kur qeveria jo vetëm i gënjen, por edhe i...

Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim Luan Rama në një deklaratë për mediat foli për situatën e protestës së studentëve dhe ligjin e Arsimit...

“Anëtari i KLP-së ish-sigurims”, Panariti: Shkelje e rëndë të ligjit! Të...

Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Edmond Panariti në një intervistë për Neës 24, ka folur në lidhje me anëtarin e KLP-së, Bujar Sheshin,...

Panariti: Me ligjin e Kadastrës, Rama kërkon të instalojë diktatin dhe...

Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim Edmond Panariti teksa ironizon qasjen e kryeministrit Edi Rama ndaj shtetit dhe institucioneve të tjera, shprehet se përmes...

Vasili: Ti bësh avokatinë kësaj qeverie është njëlloj si të besosh...

Kreu i grupit parlamentar i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, ka komentuar edhe njëherë keqqeverisjen e vendit nga Rilindja. Në statusin e tij në...

Mehmetaj: Ky është momenti për të reaguar ndaj këtij pushteti që...

Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Kejdi Mehmetaj gjatë takimit me strukturat në Mallakastër të LSI-së, ka diskutuar me të pranishmit mbi problematikat që...

Vasili-Ramës: Çingie, boll fole, boll u skizofrenove, boll u përdrodhe përpara...

Kreu i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili përmes një reagimi në rrjetet sociale hedh akuza të forta ndaj kryeministrit Edi...

Protesta e studentëve, Mehmetaj: 1 për qind e buxhetit shkon për...

E ftuar në studion e Fax News, deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Kejdi Mehmetaj u shpreh se pjesëmarrja e saj bashkë me një...

Skandali me Unazën e Re, Panariti: Mirënjohje banorëve të Astirit që...

Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Edmond Panariti ka reaguar në lidhje me skandalin e firmës së ndërtimit që ka marrë projektin e Unazës...

EDITORIAL

Presidenti: Koha që të mos mbetemi edhe në vjeshtë!

Presidenti i vendit, Ilir Meta në një reagim publik në Facebook, shkruan se në 13 tetor duhet...

FORUM

Andi Bushati: Gënjeshtra e padobishme e 13 tetorit

Nga Andi Bushati Opozita po bie pre e bestydnisë naive sipas së cilës mashtrimi i pushtetit mposhtet me...

Fjalimi i vitit 1999: George Soros ishte kundër çlirimit të Kosovës nga Serbia

Manjati i majtë, udhëheqësi shpirtëror i Edi Ramës dhe rilindësve të tjerë në Shqipëri ka qenë kundër...