E dielë, Shtator 15, 2019
Ballina Etiketimet Lëvizjes Socialiste për Integrim

Etiketim: Lëvizjes Socialiste për Integrim

Panariti: Me kursimet e shqiptarëve, bankat po kreditojnë manjatët oligarkë përmes...

Ish-deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Edmond Panariti përshkruan me nota pesimiste atë çfarë po ndodh sot me depozitat e kursimit të shqiptarëve, të...

Kryemadhi: Agjenda për integrimin europian duhet të jetë mbi çdo agjendë...

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka pritur në një takim në seli ambasadoren e Kroacisë, Sanja Bujas Juraga. Takimi u zhvillua me...

Gjosha: Vendimet e Metës nuk duhet të diskutohen në komisione

Ish-ministrja e Integrimit, njëherazi ish-deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Klajda Gjosha e ftuar në studion e lajmeve në RTV Ora u shpreh se...

Mehmetaj: Edhe një herë që mund ta merrnin Shkodrën pa garë,...

Nënkryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Kejdi Mehmetaj ironizon me skandalin më të fundit politik, atë të kandidimit të Valdirn Pjetrit për kryetar të...

“Valdrin Pjetri”, Vasili reagon sërish: Edi Rama i dy “I”-ve –...

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili sërish lidhur me zhvillimet më të fundit që kanë të bëjnë me skandalin e denoncuar nga...

Vasili i kthehet Ramës dhe Lleshajt: Debilët e Qeverisë gënjejnë, dhe...

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili ka reaguar ndaj deklaratave të kryeministrit Edi Rama dhe ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshajt, në lidhje...

Kërpaçi: Politikat e PPP përveç grabitjes dhe shpërdorimit të taksave, asnjë...

Ish-deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Floida Kërpaçi publikon të dhënat më të të fundit të “World Resources Institute”, i cili e vlerëson Shqipërinë...

Kryemadhi takon ambasadoren Schutz: Gjermania rol kyç në rrugëtimin e Shqipërisë...

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi zhvilloi sot një takim në selinë e LSI-së me ambasadoren e Gjermanisë në Tiranë Znj. Susanne...

Vasili i kthehet shefes së ONM-së: Nuk kemi pse presim 1...

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili i është kundërpërgjigjur deklaratave që shefja e misionit të ONM-së në Tiranë, Genoveva Calavera bëri një...

Kryemadhi: “Rilindja”, me politikat anti-kombëtare në bujqësi synon të shpopullojë Shqipërinë

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ka vijuar takimin e saj të radhës me strukturat e forcës politike që drejton. Këtë të...

EDITORIAL

Kancelarja gjermane Merkel i vendos kushte të reja kryeministrit Rama

Vendimi për çeljen ose jo të negociatave me 18 tetor do të varet nga qëndrimi që mban...

FORUM

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...

Rama në Berlin, për negociatat apo si tregtar pikturash?

Qeveria dhe Partia Socialiste kanë më shumë se dy javë që reklamojnë vizitën e kryeministrit në Gjermani....
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com