Ballina Etiketimet Lëvizja Socialiste për Integrim

Etiketim: Lëvizja Socialiste për Integrim

Gjyqi ndaj Ramës, deputetja e LSI: Gjykata e Beratit s’duhet të...

Lëvizja Socialiste për Integrim, kërkon të rihap çështjen ndaj deklaratës së Edi Ramës gjatë fushatës zgjedhore të 25 qershorit, ku kërkonte përfshirjen e policisë...

Spahiu: Familjes së varfër ju hoq ndihma ekonomike pasi kishte lavatriçe...

Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Përparim Spahiu i ftuar në "360 Gradë" solli raste të familjeve tejet të varfra në Bulqizë që u...

Aleancë LSI- PD për zgjedhjet e ardhshme?! Ja ç’thotë Brahimllari

Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim janë bërë bashkë kundër qeverisë që Kryeministrit Edi Rama. Dy partitë më të mëdha opozitare në Shqipëri...

Ekstradimi i Seitit, Luan Rama: Skandal shtetëror! Do thërrasim Prokuroren në...

Lëvizja Socialiste për Integrim e konsideron si skandal vendimin për ekstradimin të Nezar Seitit në Itali. Në përfundim të mbledhjes së grupit parlamentar të...

LSI i përgjigjet ambasadorit Lu, Vasili: Komisioni i Venecias kërkon konsensus

Lëvizja Socialiste për Integrim i është përgjigjur ambasadorit amerikan Donald Lu për çështjen e kryeprokurorit. Kryetari i grupit parlamentar Petrit Vasili nëpërmjet një statusi...

LSI, kërkesë Prokurores së Përgjithshme: Çfarë po ndodh me hetimin e...

Lëvizja Socialiste për Integrim i ka dërguar një kërkesë Prokurores së Përgjithshme Arta Marku lidhur me hetimin ndaj Kryeministrit Edi Rama. Gjatë fushatës zgjedhore, Kryeministri...

Trafiku i drogës dhe fikja e radarëve. LSI kërkon seancë me...

Lëvizja Socialistë për Integrim kërkon që drejtuesit e institucioneve të sigurisë kombëtare, të raportojnë në Kuvend për mosfunksionim të radarëve në hapësirën e vendit...

“Krimi dhe shitblerja e votës, tragjedia elektorale e zgjedhjeve të 25...

Lëvizja Socialiste për Integrim reagoi sot zyrtarisht për raportin përfundimtar të OSBE /ODIHR, për zgjedhjet parlamentare të 25 qershorit. Deputeti dhe Sekretari i Përgjithshëm...

Kryemadhi: Do jemi zëri i shumicës së shqiptarëve. Qeveria është pakicë

Lëvizja Socialiste për Integrim ka mbledhur Kryesinë e partisë për të diskutuar mbi aksionin opozitar dhe analizën e procesit zgjedhor në degët e partisë. Në...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi: Rinia duhet të marrë në dorë...

Lëvizja Socialiste për Integrim së bashku me Lëvizjen Rinore për Integrim organizoi ceremoninë mbyllëse të kampingut veror në Jalë. Të pranishëm në këtë aktivitet...

EDITORIAL

Edi Rama duhet të përgjigjet për Vorën

Prej gati një jave, Agim Kajmaku, fituesi i votimeve jo normale në Bashkinë e Vorës është në...

FORUM

DW: Samiti i G7-s errësohet nga konflikti tregtar SHBA-Kinë

Nga DW/ Në Biarritzin francez takohen në fundjavë (24-25.08) kryetarët e shteteve e qeverive të 7 vendeve më...

Milionat që Shqipëria e varfër u fal miliarderëve

Nga Klodian Tomorri - Milionat qe Shqiperia e varfer u fal miliardereve Jahti 400 milione dollaresh i Emirit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com