Ballina Etiketimet Lëvizja Socialiste për Integrim

Etiketim: Lëvizja Socialiste për Integrim

13 tetori, Braimllari i LSI në KQZ: Dekreti i Presidentit, detyrim...

Lëvizja Socialiste për Integrim ka depozituar këtë të hënë pranë Komisionit Qendror të Zgjedhjeve kërkesën e saj për regjistrim në zgjedhjet vendore të 13...

Vasili: Edi Rama kërkon të çojë popullin në konflikt social

Lëvizja Socialiste për Integrim akuzon kryeministrin Edi Rama se po kërkon të çojë popullin në konflikt të fortë social dhe të zhdukë pluralizimin politik. Në...

Burgosja e 20 protestuesve, reagon LSI: Dhunë shtetërore e Edi Ramës

Lëvizja Socialiste për Integrim, duke u solidarizuar me qytetarët protestues të dënuar me burg, me anë të një njoftimi për shtyp deklaron se arrestimi...

Petrit Vasili: Të hetohen shpenzimet qeveritare për sigurinë e Edi Ramës

Lëvizja Socialiste për Integrim ka kërkuar sot nga institucionet që të nisin hetimet për shpenzimet që kryeministria bën për sigurinë e Edi Ramës. Ish-kreu...

LSI mbledh Kryesinë dhe ish-grupin parlamentar

Lëvizja Socialiste për Integrim do të mbledhë sot Kryesinë dhe ish-grupin parlamentar. Takimi do të mbahet në orën në 12:00. Rendi i ditës mbi të...

Rrokaj: Kjo qeverisje po i shet shqiptarët

Lëvizja Socialiste për Integrim ka zhvilluar një takim me strukturat në Sarandë. E pranishme në këtë takim ishte edhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, deputeti...

“20 mln euro për bebet”, Spahiu: Si mund t’i besosh një...

Deputeti Lëvizjes Socialiste për Integrim, Përparim Spahiu, i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama në lidhje me çekun që do të shpërndajë për bebet. Ai shkruan...

Vasili: Policia peng e të paaftëve, largimi i të aftëve nga...

Lëvizja Socialiste për Integrim ka shpërthyer në akuza ndaj Policisë së Shtetit, e cila sipas saj, është marrë peng nga të paaftët. Deklarata vjen nga...

PD dhe LSI kërkesë Ruçit: Anulo ligjin për teatrin. U manipuluan...

Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim kanë kërkuar sot në rrugë zyrtare që Parlamenti të anulojë miratimin e ligjit për Teatrin Kombëtar. Kryetari i...

LSI rrëzon PS-në, nuk jep konsensus për ligjin e Prokurorëve dhe...

Lëvizja Socialiste për Integrim, refuzoi sot propozimin e mazhorancës, duke mos i dhënë konsensusin për miratimin e ligjit për “Për statusin e gjyqtarëve dhe...

EDITORIAL

Turizëm apo dajak shqiptar?! A ka më “mihal” të tjerë nëpër Shqipëri?

-Skena si ajo e videos që u publikua dje, ku pronari i restorantit terrorizon turistët si në...

FORUM

Gjekmarkaj: Katolikët shkodranë të padisin Edi Ramën për dëmtim të imazhit

Analisti Agron Gjekmarkaj është i bindur se mbështetja për Partinë Socialiste në Shkodër është akoma edhe me...

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com