E hënë, Nentor 18, 2019
Ballina Etiketimet Leroy Sane

Etiketim: Leroy Sane

Bayerni nuk heq dorë nga Sane, takon agjentin e lojtarit

Bayerni Munich nuk ka ndërmend që të heqë dorë nga Leroy Sane. Pas bisedimeve që dështuan verën e kaluar vetëm në momentet e fundit...

Bayerni arrin akordin me Sane, i ofron një pagë të frikshme

Bayerni Munchen nuk ka hequr dorë nga Leroy Sane, i cili është edhe objektivi kryesor gjatë kësaj merkatoje. Klubi gjerman sipas “Sky Sport De”...

Man City vendos çmimin e shitjes për Sane, Bajerni duhet të...

Manchester City nuk ka ndërmend ta shesë Leroy Sane nën vlerën e 100 milionë eurove. Kohët e fundit Bajerni i Mynihut ka shtuar interesimin për...

Sane bëhet çështje te Gjermania, braktis në mënyrë të papritur nga...

Leroy Sane mbetet në qendër të vëmendjes te Gjermania.Pas lënies jashtë nga lista e lojtarëve të grumbulluar për në Kupën e Botës Rusi 2018...

FOTO/ Sane jashtë Botërorit, Gjermania fshin statusin e disa muajve më...

Përjashto trajnerin Joachim Low, askush nuk do ta mendonte se Leroy Sane do të mbetej jashtë kombëtares gjermane për Botërorin. 22-vjeçari pasi bëri një sezon...

EDITORIAL

Gjekmarkaj: Meta bëri aktin e duhur. Borchardt ishte i njëanshëm

 Analisti Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” të Sokol Ballës në “News 24” tha se...

FORUM

Dvorani dhe manovra për kurth Presidentit. Avokati Popullit nxjerr dokumenta

Po zbardhet krejt skema mafioze e lojës së PS me kryetarin e KED, Ardian Dvorani për të...

Dëshmori Artan Cuku- Meteori që s’do shuhet kurrë

Mirënjohje dhe krenari për Dëshmorin më të ri Dibrës Nga Dr. Hasan Shkëmbi           ...